Papara vs Tosla

Hocam ben 16 yaşındayım. Öyle bir şey ile karşılaşmadım.

Önceleri şartsız olarak onaylanıyordu sadece bilgiler girilerek. Benim hesabımda onaylama sorunu vardı hocam. e-Devlet üzerinden istedikleri belgeleri atıp engeli kaldırttım fakat şimdi de veli onayına takıldık

Şuan benim hesabımda kısıtlama yoktur dimi? Geçen karta para atmayı denediğimde kabul etmemişti. O anlık bir sorun vardır diye düşündüm. Bu durumdan kaynaklı olabilir mi?

Şu an benim hesabımda kısıtlama yoktur değil mi? Geçen karta para atmayı denediğimde kabul etmemişti. O anlık bir sorun vardır diye düşündüm. Bu durumdan kaynaklı olabilir mi?

Hayır, olmaz. Zaten sanırım sözleşmeli hesapsınız Black kartı aldıysanız. Sorun yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartları dışında kullandığım tek kart Nays diyebilirim. Gerçekten avantajlı fakat henüz fiziksel kartı yok.

Herhangi bir banka kaydı oluşturmamız gerekli mi peki? Yani mesela ileride o bankanın müşterisi olurken sorun olur mu yani? Önceden işlem yaptığımız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…