Papara vs Tosla

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Hem hesap onaylama açısından hem de kampanyaları açısından hangi ön ödemeli kartı tavsiye edersiniz bu ikisi arasından? Fikirlerinizi bekliyorum. Ayrıyeten farklı ön ödemeli kart tavsiyesi de alabilirim. İyi sosyaller!

Herkese selam! Hem hesap onaylama açısından hem de kampanyaları açısından hangi ön ödemeli kartı tavsiye edersiniz bu ikisi arasından? Fikirlerinizi bekliyorum. Ayrıyeten farklı ön ödemeli kart tavsiyesi de alabilirim. İyi sosyaller!
Ben papara kullanıyorum. Gayet hızlı. Tosla kampanyalarını bilmiyorum ama paparada bazı platformlar için güzel kampanyalar var. Mesela steam alışverişlerinizde %10 geri ödeme yapıyor. YT Premium alınca yarısını geri veriyor gibi. Yine böyle büyük şeylerin kampanyaları var ve bunlar hemen bitmiyor. Aylardır varlar.

Papara'nın arayüzü beni kazanmaya yetiyor. Cashback fırsatları da daha çok.

Çoğunda ilkokul öğrencisine verilen harçlık gibi 10-20 TL üst sınır var. Onlar bile daha çok alıyordur. Bu enflasyonda pek de avantajlı sayılmaz. Örneğin Netflix’te %50 iade olduğu belirtiliyor ama en fazla 32 TL veriliyor.

Hocam, Papara'daki gibi fırsatlar bulunuyor mu? Spotify, Netflix %50 iade olayı var mı?
Evet, var. Ayrıca Hepsiburada ve Yemeksepeti gibi yerler için de kampanyaları var ve kampanyalarında üst sınırlar 100-250 TL gibi daha yüksek oluyor.

Merhaba,

İkisinden de hesap açabilirsiniz. Alternatif olarak Nays'ı öneririm. Diğerleri rakibi bile sayılamıyor neredeyse.

Hocam 18 yaşım için son 4 ay kaldı fakat Papara veli onayı istiyor. Bu yüzden finansal kısıtlama getirildi şu an veli onayı olmadan işlem yapamıyorum. O yüzden öneri konusu gibi oldu biraz :D

Hocam 18 yaşım için son 4 ay kaldı fakat Papara veli onayı istiyor. Bu yüzden finansal kısıtlama getirildi şu an veli onayı olmadan işlem yapamıyorum. O yüzden öneri konusu gibi oldu biraz :D
Hocam ben 16 yaşındayım. Öyle bir şey ile karşılaşmadım.

Geri
Yukarı