Papara'da para biriktirmek mantıklı mı?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Elimde 420 lira nakit vardı. Ben bunu Papara'ya attım, Papara'da biriktireceğim parayı. Ne olur ne olmaz irademe hakim olabilmek için kart işlemlerini kapatacağım fakat hesaba bir şey olursa veya karta ikisini de kaybedersem falan...sizce Papara'da biriktirmek mantıklı mı?

Elimde 420 lira nakit vardı. Ben bunu Papara'ya attım, Papara'da biriktireceğim parayı. Ne olur ne olmaz irademe hakim olabilmek için kart işlemlerini kapatacağım fakat hesaba bir şey olursa veya karta ikisini de kaybedersem falan...sizce Papara'da biriktirmek mantıklı mı?

Bence TL biriktirmek mantıksız her gün değeri düşüyor maalesef.

Enflasyonu katmazsak mantıklı ama aylık para atma limiti var. 500TL üstü atarsanız %1, 1000TL üstü atarsanız %2 kesiyor.
Onun haricinde bir şey olmaz. Kartı kaybetme olasılığınız dışında. Banka hesabı açmayı da düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:
Mantıklı. Yanlış bilmiyorsam MasterCard ve Visa işbirliğiyle kurulmuş bir marka. Bende 1359 TL var şuan. Rahatlıkla kullanabilirsin. Kartın çalındıysa ve ya düşürdüysen direkt arayıp hesabındaki para gitmeden yenisine aktarıyorlar parayı, yeni kartta elinde oluyor. Papara güvenli değilse ininal'e ne denir :)

Ben ininal kullanıyorum ve gayet memnunum. Kesinlikle öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı