Papara'da para yanlış kişiye gönderilirse ne yapılabilir?

Papara destek, işlemi kendiniz onayladığınız için bir şey yapamayız diyorlar. 70TL içinde dava açılmayacağı için en mantıklısı dediğiniz gibi soğuk su içmek.

Papara artık eskisi gibi değil artık herkes bankaya geçti ben 15 yaşındayım Garanti BBVA ziraat ve İş Bankası kullanıyorum havale EFT açısından 18 yaş altı en iyi banka Garanti BBVA benim tavsiyem Papara kullanmayın işlem ücreti ödemek istiyorsanız. Ve daha kaliteli bir hizmet istiyorsanız Garanti BBVA kullanabilirsiniz hem banka olduğu için yanlış kişiye atarsanız banka ilgileniyor sizin için.

Sohbet kısmından paranızı alın. Engel yersenizde 1 bardak soğuk su iş görür

Para iade edilmez. Çünkü size ismin baş ve son harflerini söylüyor, bunu onaylarsanız yapacak birşey yok.

Papara'nın dezavantajları hocam soğuk su içebilirsiniz dava etmekten başka bir çaresi yok.
Papara ile alakası ne onu anlamadım? Bankalarda da havale veya FAST yaparsanız yine para anında karşıdaki kişinin banka hesabına düşüyor. Yine müşteri temsilcisine yazarsanız yine aynı cevabı verecektir. "Mobil bankacılık üzerinden gönderdiğiniz için sizin onayınızdadır." Sadece mesai saatleri dışındaysa EFT'yi iptal edebiliyorsunuz. Zaten bankalar da artık EFT yerine artık direkt FAST ile gönderiyor.

Papara artık eskisi gibi değil artık herkes bankaya geçti ben 15 yaşındayım Garanti BBVA ziraat ve İş Bankası kullanıyorum havale EFT açısından 18 yaş altı en iyi banka Garanti BBVA benim tavsiyem Papara kullanmayın işlem ücreti ödemek istiyorsanız. Ve daha kaliteli bir hizmet istiyorsanız Garanti BBVA kullanabilirsiniz hem banka olduğu için yanlış kişiye atarsanız banka ilgileniyor sizin için.
Yanlış kişiye atarsa banka nasıl ilgileniyor? Mesela FAST ile para gönderdim. FAST olduğu için anında para düştü ve karşıdaki kişi de anında parayı çekti. Parayı geri nasıl alacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı