Papara'da sözleşmeli hesaba nasıl geçilir?

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
17 yaşındayım ve Papara kullanmak istiyorum. Kendimi hologramla doğrulattım, velimin hesabı var ve sözleşmeli. Az önce sipariş ettiğim black kart geldi. Aktif ettim fakat hala onaylı gözüküyor. Arkadaş banka soymak daha kolay bune ya! Sözleşmeli hesaba geçmek ne zormuş bu Papara'da. Arkadaşlar daha ne yapmam gerek? Yardım edin, kafayı yicem ya...

Kartınızı uygulama üzerinden sipariş edip aldınız değil mi? Kart size teslim edilirken bir sözleşme kağıdı da imzalatılmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet uygulama üzerinden aldım. Bir şey imzalatmadılar.

Yaşınız 18 altinda ise ve hesabınız 2023 de veya sonrasında açılmış ve velin de sözleşmeli ise yeni fotoğraflı kimlik kartı ve NFC destekli telefon ile Papara uygulamasına giriş yapıp "hesabım > sözleşmeli hesaba geç" kısmından sözleşmeli hesaba geçebilirsiniz.

17 yaşındayım ve Papara kullanmak istiyorum. Kendimi hologramla doğrulattım, velimin hesabı var ve sözleşmeli. Az önce sipariş ettiğim Black kart geldi. Aktif ettim fakat hala onaylı gözüküyor. Arkadaş banka soymak daha kolay bune ya! Sözleşmeli hesaba geçmek ne zormuş bu Papara'da. Arkadaşlar daha ne yapmam gerek? Yardım edin, kafayı yiyeceğim ya...

Aslında zor değil tek yapman gereken Papara müşterici hattını arayıp sözleşmeli hesaba geçmek istediğini söylemen. Gerisi beraber yapıyorsunuz.

Yaşınız 18 altinda ise ve hesabınız 2023 de veya sonrasında açılmış ve velin de sözleşmeli ise yeni fotoğraflı kimlik kartı ve NFC destekli telefon ile Papara uygulamasına giriş yapıp "hesabım > sözleşmeli hesaba geç" kısmından sözleşmeli hesaba geçebilirsiniz.
18 yaş altı hesap olduğu için ilk başta o seçenek açık olmuyor müşteri temsilcisiyle konuştuktan sonra o tuşu aktif ediyorlar.

17 yaşındayım ve Papara kullanmak istiyorum. Kendimi hologramla doğrulattım, velimin hesabı var ve sözleşmeli. Az önce sipariş ettiğim Black kart geldi. Aktif ettim fakat hala onaylı gözüküyor. Arkadaş banka soymak daha kolay bune ya! Sözleşmeli hesaba geçmek ne zormuş bu Papara'da. Arkadaşlar daha ne yapmam gerek? Yardım edin, kafayı yiyeceğim ya...

Velinin kartı gelince ona bir sözleşme imzalatıyorlar bu sözleşme Papara tarafınca inceleniyor ve seninde hesabın otomatik olarak sözleşmeliye geçiyor benim 1 ay içinde geçmişti tamamen velinin hesabıyla alakalı velinin sözleşmeli olduğunu söylemişsin ama velin sözleşmeli olsaydı sende sözleşmeli olurdun direk, muhtemelen velinin sadece onaylı hesabı var veya sözleşmesi daha onaylanmadı.

Velinin kartı gelince ona bir sözleşme imzalatıyorlar bu sözleşme Papara tarafınca inceleniyor ve seninde hesabın otomatik olarak sözleşmeliye geçiyor benim 1 ay içinde geçmişti tamamen velinin hesabıyla alakalı velinin sözleşmeli olduğunu söylemişsin ama velin sözleşmeli olsaydı sende sözleşmeli olurdun direk, muhtemelen velinin sadece onaylı hesabı var veya sözleşmesi daha onaylanmadı.
Yok hocam, sözleşmeli velimin ki.

Ben zaten hologramla kaydettim kendimi ama yine de NFC destekleyen bir telefondan hesabıma girip onaylatırsam olacak yani değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı