Papara'da ücret alınan abone kart nasıl kapatılır?

Yüksek ihtimalle ama anlamadğım şey nasıl herhangi bir bikinmeyen internet sitesine kaydetmedim ya da çalan kişi niye 10 TL çekmeye çalışsın.

Google'a ait ödemeler dediğim yer de gözükmesi lazım YouTube Premium mesela devam etmeyen abonelikler bile gözüküyor. Drive farklı ise bilmiyorum ama o da Google'a ait ödemelerin orada gözükmesi lazım.

AAA... Yeni aklıma geldi ilk çekildiğinde Papara'yı aradım ve bana bunun bir abonelik olduğunu söylemişti bu çalınmış olma ihtimalini düşürür mü?

O da YouTube'da gözükür satın alınanlar ve üyelikler kısmında.

Aboneliklerden kapatmayı dene. (Papara'daki değil Google Pay deki)

Baktım hepsine baktım ama gözükmüyor abonelik olarak.
Drice abonelik alaıp ikisinin dekontunu karşılaştırmayı düşümüyorum eğer farklıysa çalınmış demektir 3 TL bir şey zaten.

Aboneliklerden kapatmayı dene. (Papara'daki değil Google Pay deki)
İkisinide baltım gözükmüyor

evet baktım hatta aboneliğide buldum 9,99 tl lik ama abonelik satın alıdım gözükmüyor

Direkt Google One'a giriş yapıp baktınız mı ayarlar sekmesinden. Görünmüyorsa başka hesaplarınız varsa oradan da deneyin. Eğer başka hesaplardan da görünmüyorsa Google ile iletişime geçin.

Son düzenleme:
Ben senin yerinde olsam hiç uğraşmam direkt papara hesabımı kapatırım.

Arkadaşlar
Kartımı kapattım gittim Teknosa'dan aynısını Black Card aldım zaten bedava (5 TL ile alıyorsunuz kartı hesaba tanımlayınca geri veriyor) yardım ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…