Papara'da ücretsiz ödeme alma limiti doldu mesajı ne anlama geliyor?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar Papara'ya para geldi sonra bildirim geldi ücretsiz ödeme alma limitiniz doldu diye. Bu ne demek oluyor? Yani bana daha para gelemeyecek mi? Hesabım sözleşmeli hesap.

Arkadaşlar Papara'ya para geldi sonra bildirim geldi ücretsiz ödeme alma limitiniz doldu diye. Bu ne demek oluyor? Yani bana daha para gelemeyecek mi? Hesabım sözleşmeli hesap.

Hocam hesabınıza çok para geliyorsa ondan olabilir bir bakıp yazayım.

Maksimum 5 farklı kişiden gelen ilk 5.000 TL ödeme tamamen ücretsiz. 5.000 TL sınırına ulaşmayan ilk 10 kişiden gelen ödeme tamamen ücretsiz. Ödeme alırken yukarıdaki limitleri aşman durumunda sonraki her işleminde %3,40 (BSMV Hariç) ticari kullanım ücreti uygulanır.

Hesaba 1 ay içeresinde 5-10bin TL gibi bir miktar yatırınca oluyordu sanırsam.
1684598661355.png

Hocam hesabınıza çok para geliyorsa ondan olabilir bir bakıp yazayım.

Maksimum 5 farklı kişiden gelen ilk 5.000 TL ödeme tamamen ücretsiz. 5.000 TL sınırına ulaşmayan ilk 10 kişiden gelen ödeme tamamen ücretsiz. Ödeme alırken yukarıdaki limitleri aşman durumunda sonraki her işleminde %3, 40 (BSMV Hariç) ticari kullanım ücreti uygulanır.

Hesaba 1 ay içeresinde 5-10bin TL gibi bir miktar yatırınca oluyordu sanırsam.
Eki Görüntüle 1786306
Şu ana dek 5000 TL gelmedi de yatırmadım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı