Papara'da ücretsiz ödeme alma limiti nedir?

Lokis

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Papara ücretsiz ödeme alma limiti nasıl oluyor? Az önce bildiriim geldi yani birisi bir daha para atamayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL üzerinde ya da tutardan bağımsız 10 farklı kişiden para transferi geldiğinde sonraki işlemlerde %3,40 (BSMV Hariç) komisyon uygulanır.

Arkadaşlar Papara ücretsiz ödeme alma limiti nasıl oluyor? Az önce bildiriim geldi yani birisi bir daha para atamayacak mı?
Papara kullanıcısıyım. Tam emin değilim ama bir arkadaşımdan duyduğumu anlatayım. Para atabilecek tabiki ama attığı paradan belirli bir ücret kesilecek. Her ay 500 tl den sonra galiba ücret almaya başlıyormuş. Arkadaşımın dediği bu ben ayda en fazla 250 tl falan yatırdığım için hiç yaşamadım. Mesela arkadaşın sana 400 tl atarsa 4 tl çekip 396 TL teslim ediyormuş sanırım. Bu dediğime tam olarak güvenme çünkü papara kullanıcısı olmama rağmen ben böyle bir şey yaşamadım ayda dediğim gibi en fazla 250 tl yatırıyorum.

Aynı ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL üzerinde ya da tutardan bağımsız 10 farklı kişiden para transferi geldiğinde sonraki işlemlerde %3, 40 (bsmv hariç) komisyon uygulanır.

Papara kullanıcısıyım. Tam emin değilim ama bir arkadaşımdan duyduğumu anlatayım. Para atabilecek tabii ki ama attığı paradan belirli bir ücret kesilecek. Her ay 500 TL'den sonra galiba ücret almaya başlıyormuş. Arkadaşımın dediği bu ben ayda en fazla 250 TL falan yatırdığım için hiç yaşamadım. Mesela arkadaşın sana 400 TL atarsa 4 TL çekip 396 TL teslim ediyormuş sanırım. Bu dediğime tam olarak güvenme çünkü Papara kullanıcısı olmama rağmen ben böyle bir şey yaşamadım ayda dediğim gibi en fazla 250 TL yatırıyorum.

Anladım birisi bana diyelim 50 TL attı ama komisyon yüzünden hesabıma gelen 45 TL.

Geri
Yukarı