Papara'dan alınan 1720 VP 1200 VP olarak geldi

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Papara'dan 1770 Valorant puanı 80 TL mi ne gösteriyordu. Ben de satın aldım ve bana bir mesaj geldi mesajda şu yazıyordu: Merhaba sattın aldığın 1770 Riot Points'in kodu: Rep-….kbm
Ben de bana verilen kodu Valorant'ta gidip, girdim. Ama bana 1770 değil 1200 VP geldi.
(Ben bu olayı 1-2 hafta önce yaşadım şimdi Papara'ya girip baktığımda 1770 VP yazmıyordu.)
Verdiğim parayı nasıl tekrar alabilirim? Sonuçta benim burada bir suçum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer League Of Legends'de kullansaydın 1720 RP kazanırdın, RP kodunu Valorant için kullanırsan söylenenden az kazanırsın tabii ki. Valorant için aldığın E-pin'ler League Of Legends'de, League Of Legends için aldıkların Valorant'da kullanılabilir.

Riot rp kodlarıyla VP satıyor sen VP değil rp satın almışsın rp de daha değersiz.

Bir sorun yok o Riot point satın almış Valorant point değil.

Bak Papara'ya girdim. Oradan ödemelere girdim. Oradan oyun ve e Pin'e tıkladım. Ve çıkan sayfada Valorant diye arattım. Yani Valorant şeyinde çıktı ayrıca. 1720 Valorant parası yazıyordu sanki ben öyle hatırlıyorum.
Eğer League of Legends'de kullansaydın 1720 rp kazanırdın, rp kodunu Valorant için kullanırsan söylenenden az kazanırsın tabii ki. Valorant için aldığın e-pin'ler League of Legends'de, League of Legends için aldıkların Valorant'ta kullanılabilir.

Mesela benim bundan haberim yoktu. Çünkü Valorant sayfasından ben bunu aldım. O yüzden paramı geri alabilir miyim?
Riot rp kodlarıyla VP satıyor sen VP değil rp satın almışsın rp de daha değersiz.

Bir sorun yok o Riot point satın almış Valorant point değil.

Bak Papara'ya girdim. Oradan ödemelere girdim. Oradan oyun ve e Pin'e tıkladım. Ve çıkan sayfada Valorant diye arattım. Yani Valorant şeyinde çıktı ayrıca. 1720 Valorant parası yazıyordu sanki ben öyle hatırlıyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı