Çözüldü Papara'dan Apple para çekmeye çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba. Papara'dan sabah bildirim geldi. Apple üzerinden para çekmeye çalışılmış ama benim Apple üzerinde ücretli herhangi bir üyeliğim yok. Ne yapmak lazım?

278074449_422267649663699_4985435420210913120_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternet alışverişlerine kapatırsanız herhangi bir ücret çekilemez fakat kart bilgileriniz ele geçirilmiş olabilir. Bu şekilde kullanmanız güvenli değil.

Diğer yandan, Apple Music için deneme süresini başlatmadığınızdan emin misiniz? Deneme süresi bitince otomatik olarak 13,99 TL çekiliyor. Apple üzerinden bu aboneliği iptal edebiliyorsunuz.
Kartınızı kapatıp yenisini isteyebilirsiniz. Apple Music aboneliği olabilir. 13,99 TL, tam da onun ücreti.

İnternet alışverişlerine kapatırsanız herhangi bir ücret çekilemez fakat kart bilgileriniz ele geçirilmiş olabilir. Bu şekilde kullanmanız güvenli değil.

Diğer yandan, Apple Music için deneme süresini başlatmadığınızdan emin misiniz? Deneme süresi bitince otomatik olarak 13,99 TL çekiliyor. Apple üzerinden bu aboneliği iptal edebiliyorsunuz.

Çözüm

Hocam, 6 ay önce Apple Müzik ücretsiz abonelik vermişti. Şu an dediğiniz gibi girdim, bugün yani 12'sinde ücretli abonelik başlamış. Ben de aboneliği iptal ettim. Sanırım sorun olmaz artık.

Geri
Yukarı