Papara'dan bilgi dışı çekim yapılmaya çalışılıyor

Hacışakirbey

Kilopat
Merhaba, 1 gün önce paparamdan benden habersiz YouTube Premium ve Amazon Prime alınmaya çalışıldı. Kartım kapalı olduğundan para çekilemedi çok şükür. Bugün de aynısı yaşanıldı. Daha önceden de bahsettiğim her iki aboneliğe de sahiptim fakat hem Papara'dan hem de her iki siteden de aboneliklerimi kapatmıştım. Ne yapabilirim? Kartım çalınmış olabilir mi?

IMG_20230226_161129.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 1 gün önce paparamdan benden habersiz YouTube Premium ve Amazon Prime alınmaya çalışıldı. Kartım kapalı olduğundan para çekilemedi çok şükür. Bugün de aynısı yaşanıldı. Daha önceden de bahsettiğim her iki aboneliğe de sahiptim fakat hem Papara'dan hem de her iki siteden de aboneliklerimi kapatmıştım. Ne yapabilirim? Kartım çalınmış olabilir mi?

Eki Görüntüle 1682978
Youtube Music veya Youtube Premium üyeliğiniz var mı?

Vardı fakat kapattım.
Kapatmanıza gerek yok. Youtube üzerinden sağ üsteki profilinize girin. Orada satın alınanlar ve üyelikler var. Oraya girdikten sonra iptal et butonuna tıklayın. Para çekmeyecektir, sorun kalmayacaktır.

Kapatmanıza gerek yok. YouTube üzerinden sağ üsteki profilinize girin. Orada satın alınanlar ve üyelikler var. Oraya girdikten sonra iptal et butonuna tıklayın. Para çekmeyecektir, sorun kalmayacaktır.

Kapalı şu anda zaten. Onu bunu geçtim Amazon Prime'dan da cekilmeye calisilmis. Nasıl oluyor anlamadim.

Kartlarım bölümünde en altta abonelikler bölümü sekmesi var onu kapatırsanız sanrım bildirim de gelmez parada çekmez.
Aboneliklerin hepsi kapalı.

Kapalı şu anda zaten. Onu bunu geçtim Amazon Prime'dan da cekilmeye calisilmis. Nasıl oluyor anlamadim.

Aboneliklerin hepsi kapalı.

Kartını kapatmanda fayda var. Her ay ücretsiz sanal kart oluşturabiliyorsun onun dışında kart başına 1 TL ödersin. Benim önerim her karta bir abonelik ata. Örneğin bir sanal karta YouTube Premium diğer sanal karta Amazon Prime. Böylelikle karmaşıklığı önlersin ve çekmesini istemediğin aboneliği direk kapatırsın. Ben öyle yapıyorum. (kesinlikle Black veya metal kartını her yerde kullanmanı önermem sanal kullan)

Yeni konular

Geri
Yukarı