Papara'dan ininala para gönderilir mi?

Arkadaşım bana IBAN'ını verecek ve ben ona para göndereceğim bunu yapmak mümkün mü?
Paparadan sanal kart açın ardından o sanal kartın bilgilerini arkadaşınıza verin arkadaşınız ininalden kredi kartı ile yüklemeyi seçsin oradan sanal kartın bilgilerini girsin istediği miktarı yazsın 3 4 tl çeker yazdığı miktara göre ardından sonra bir kod gelir onu söylersiniz arkadaşınıza girince parayı karttan çekmiş olucak direk hesabında olucak bu yöntemi tüm elektronik para uygulamaları ile yapabilirsiniz en sonda sanal kartı silin orijinal kendi kullandığınız kartın numarasını vermeyin arkadaşınız olsa bile güvenmeyin.

Yanlış bilgi
Papara'dan sanal kart açın ardından o sanal kartın bilgilerini arkadaşınıza verin arkadaşınız ininalden kredi kartı ile yüklemeyi seçsin oradan sanal kartın bilgilerini girsin istediği miktarı yazsın 3 4 TL çeker yazdığı miktara göre ardından sonra bir kod gelir onu söylersiniz arkadaşınıza girince parayı karttan çekmiş olacak direk hesabında olacak bu yöntemi tüm elektronik para uygulamaları ile yapabilirsiniz en sonda sanal kartı silin orijinal kendi kullandığınız kartın numarasını vermeyin arkadaşınız olsa bile güvenmeyin.

Hocam gerek yok öyle şeylere direkt IBAN'dan atılıyor.

Hocam gerek yok öyle şeylere direkt IBAN'dan atılıyor.

Arkadaşım Papara'dan Ininal'e bu şekilde atarsın.

Arkadaşım bana IBAN'ını verecek ve ben ona para göndereceğim bunu yapmak mümkün mü?

Papara'dan IBAN'a atabilirsin ama Ininal'den atmak istiyorsan 18 yaş üstü hesap zorunlu onun dışında yazdığım yöntem ile.

Hocam gerek yok öyle şeylere direkt IBAN'dan atılıyor

İninal'deki IBAN'lar şöyle çalışır örnek Ziraat Bankası'ndan atacaksın. Oradan Ziraat Bankası IBAN'ını alırsın ve ininal hesap No'nu alırsın. IBAN'ı normal IBAN yerine yazarsın ve açıklama kısmına da hesap No'nu yazarsın. Her elektronik para şirketinde böyle çalışır hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Papara'dan ininale bu şekilde atarsın.

Papara'dan ibana atabilirsin ama ininalden atmak istiyorsan 18 yaş üstü hesap zorunlu onun dışında yazdığım yöntem ile.

İninaldeki IBAN'lar şöyle çalışır örnek Ziraat Bankası'ndan atacaksın oradan Ziraat Bankası IBAN'ını alırsın ve ininal hesap nonu alırsın IBAN'ı normal IBAN yerine yazarsın açıklama kısmınada hesap nonu yazarsın her elektronik para şirketinde böyle çalışır hocam.

Kanka madem biliyorsun ne boş konu açıyorsun o zaman?

Geri
Yukarı