Papara'lı olmadığım halde Papara'dan SMS geliyor

receptalha

Centipat
Daha fazla  
Selam. Ben hiç Papara hesabı açmadım fakat Papara bana SMS atmış çerçeve sözleşmesi diye. Hesaba girip kapatayım dedim şifremi numaramı yazıp şifremi unuta bastım numaramı yazdım epostana gönderdik diyor? Hangi e-posta? Şimdi birisi benim numaramı yazsa da kayıt ederken bana doğrulama SMS gelmesi gerekmiyor muydu? Böyle hesap açıyoruz doğrulama kodu filan anlamadım kuşkulandım önemli bir durum mudur?

Eğer hesabı siz açmadıysanız kardeşiniz vs. varsa açmış olabilir. Ortada açılmış bir hesap var ve bu hesaba o telefon numarasının kaydedilebilmesi için birinin telefonunuza el koymuş olması gerekiyor. Ana e-posta adresinizi ve daha sonra da diğer e-posta adreslerinizi tek tek kontrol edin. Tüm bunlar sonuç vermezse son çare olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçin.

Papara müşteri hizmetlerini arayın.
Screenshot_20221105-232213_Contacts.jpg

Selam. Ben hiç Papara hesabı açmadım fakat Papara bana SMS atmış çerçeve sözleşmesi diye. Hesaba girip kapatayım dedim şifremi numaramı yazıp şifremi unuta bastım numaramı yazdım epostana gönderdik diyor? Hangi e-posta? Şimdi birisi benim numaramı yazsa da kayıt ederken bana doğrulama SMS gelmesi gerekmiyor muydu? Böyle hesap açıyoruz doğrulama kodu filan anlamadım kuşkulandım önemli bir durum mudur?

Bana da geldi dün. Ancak umursamadım.

Birisi açmış olabilir ama sizin telefonunuzu ele geçiren birisi çünkü doğrulama kodunu girmeniz gerekiyor.
Bu kişide telefonunuzu aldığı için gelen SMS doğrulama kodunu uygulamaya girdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı