Papara'nın yalan Netflix indirimi

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar biraz önce 29,99 TL Netflix üyeliği aldım. Papara yalnızca 10 TL geri verdi ve hala yarısı bizden diyor. Bilginiz olsun tam olarak yarısını geri vermiyor. Durumu kendilerine de mail olarak bildirdim. Sözde %50 indirim fakat işlem yaptığınızda almış olduğunu indirim yalnızca %33.
a.jpg

Hangi üyeliği alırsam alayım 10 TL'si geri veriliyorsa her ay yarısı bizden ibaresi yanlış. 10 TL'si bizden demesi ya da doğru yüzdeyi vermesi gerekli.
Enpara'da zamanında 50 TL'ye kadar olan harcamaların yarısı bizden diyordu ve cidden yarısını veriyordu. Sonra otomatik fatura ödemesi eklenmesini şart koydu. Orada bir uzaklaştık işte.

Enpara 30 liraya kadar yarısını iade ediyordu. Yine yarısı değil aslında da banka çakallığı işte :) Bende Enpara kullanıyordum ama fatura ödeme şartı koydu diye Papara kart aldım. 10 lira da hiç yoktan iyidir hocam :)

Enpara 30 liraya kadar yarısını iade ediyordu. Yine yarısı değil aslında da banka çakallığı işte :) Bende Enpara kullanıyordum ama fatura ödeme şartı koydu diye Papara kart aldım. 10 lira da hiç yoktan iyidir hocam :)
50 diye hatırlıyordum yanlış hatırlıyormuşum demek ki. 30'u geçmediğim için hep yarısını alıyordum :)
Aynı nedenden Papara kullanıyoruz :D

30 idi evet :) YouTube Premium da kullanıyorum ondan da iade ediyor Papara. Normal bankalardan iyidir.
Nerede indirim varsa oradan devam :)
Youtube'a ihtiyaç duymuyorum ya. Reklam engelleyici yetiyor onda. Zamanında yıllık Apple Music üyeliği almıştım o da bitmedi hala, müzik ihtiyacını da oradan gideriyorum :D
2 adet faturam olsa Enpara ile devam ederdim aslında ama o fatura olayı işi bozdu.

Geri
Yukarı