Papara'nın yeni kartları neden böyle?

Renkli Lite Card gitmiş, normal Black Card gitmiş.
Yeni kartlarda isim yazmayacakmış 20TL kargo ücreti alıncakmış ve isim yazmayan Black Card, gray Card seçenekleri olacakmış.

Black Card sistemi değişmiş.

Fotoğrafı var mı en son 2. Papara kartımıda kaybettikten sonra sipariş vermemiştim merak ettim.

Fotoğrafı var mı en son 2. Papara kartımıda kaybettikten sonra sipariş vermemiştim merak ettim.

Böyle.

Screenshot_20221206-182044_Papara.jpg

Screenshot_20221206-182040_Papara.jpg

Screenshot_20221206-182035_Papara.jpg

Screenshot_20221206-182028_Papara.jpg

Keşke isim yazsaydı.

Yeni renkler gelmesine sevindim, ama isim kaldırmaları beni üzdü. İyi ki birkaç hafta önce Black Kart almıştım bu değişiklik gelmeden önce.

Yeni renkler gelmesine sevindim, ama isim kaldırmaları beni üzdü. İyi ki birkaç hafta önce Black kart almıştım bu değişiklik gelmeden önce.

Bende Visa Papara Black Card vardı ATM yuttu Akbank yutulan kartları imha ediyormuş yenisini istedim yenisi Mastercard geldi 2 ay falan olmuştur Mastercard geleli elimdeki isim yazan son Black Card kaybetmeyim ATM yutmasın ya da.

Gri rengi hoşuma gitti geri sipariş edeyim dursun kullanılır belki.

Benim de ama Mastercard logosu yakışmamış.

Bende Visa Papara Black Card vardı ATM yuttu Akbank yutulan kartları imha ediyormuş yenisini istedim yenisi Mastercard geldi 2 ay falan olmuştur Mastercard geleli elimdeki isim yazan son Black Card kaybetmeyim ATM yutmasın ya da.

Benim de ama Mastercard logosu yakışmamış.

Bana hep Mastercard geliyordu.

Geri
Yukarı