Papara'ya Akbank'tan para yatırmaya çalışırken "işleminizi şu anlık gerçekleştiremiyoruz." hatası

Salih7158

Decipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Sırf para yüklerken para kesmesin diye Papara Black cart ile para yatırmak için şehirdeki bütün Akbank ATM'lerini denedim ve hepsinde de "işleminizi şu anlık gerçekleştiremiyoruz. Diğer ATM'lerden deneyiniz." hatasını alıyorum fakat başka bir ATM'de deneyince bir sorun çıkmadan parayı yatırabiliyorum. Bunun nedeni nedir?

Merhaba. Sırf para yüklerken para kesmesin diye Papara Black cart ile para yatırmak için şehirdeki bütün Akbank ATM'lerini denedim ve hepsinde de "işleminizi şu anlık gerçekleştiremiyoruz. Diğer ATM'lerden deneyiniz." hatasını alıyorum fakat başka bir ATM'de deneyince bir sorun çıkmadan parayı yatırabiliyorum. Bunun nedeni nedir?
Hocam aynısını ben de yaşıyorum. Desteği aramama rağmen sorun gözükmüyor dendi. D&R'dan harçlık karttı sanırım adı ondan aldım 5TL'ye para yükleyeceğim zaman ona yüklüyorum. Direkt black karta yüklenmiş gibi işlem yapıyorum.

Başka ATMlerden deneyin 2 TL için yol paranız yürümeniz yorulmanız değer mi?

Hocam aynısını ben de yaşıyorum. Desteği aramama rağmen sorun gözükmüyor dendi. D&R'dan harçlık karttı sanırım adı ondan aldım 5TL'ye para yükleyeceğim zaman ona yüklüyorum. Direkt black karta yüklenmiş gibi işlem yapıyorum.
Mecbur 1-2 kart daha sipariş vereceğim. Sırf komisyondan kurtulmak için.

Başka ATM'lerden deneyin 2 TL için yol paranız yürümeniz yorulmanız değer mi?

ATM'lerin hepside neredeyse yakındı zaten. 5-6 tane Akbank ATM'si gezdim. Hepsinde de olmadı. Sanırım herhalde Papara 2024'te para kesmeye başlayacak gibime geliyor.

Klasik Papara, olduk olmadık yüzüstü bırakıyor.
Yemek ödememi yaparken beni de yüzüstü bırakmıştı, içerisinde yüklü miktarda para tutulmamasını öneririm.
Hangi karta geçeceğimize şaşırdık vallaha.

Geri
Yukarı