Papara'ya Amazon Prime Cashback Geldi!

Sadece iyi bir kampanya olmadığını belirttim. Akbank gibi bankalar, bazı servislere %100 iade verebiliyor. Papara’yı kullanmak için bir neden olmalı.
%100 iadede kazancı ne oluyor ki firmanın?

Saçma olan ise geçen ay baktığımda Disney listedeydi ben de abonelik yeniledim. 3 4 gün sonra baktığımda Disney'in listeden çıkarıldığını gördüm. Büyük ihtimal iade etmezler.
Evet ben de Ağustos ayında ödemeyi Paycell'den yapmıştım. 1 Eylül'den itibaren yükleyeceklerini yazmışlardı umarım yüklerler.

Yüklemeleri lazım ama sanmıyorum. Başta belirtip sonra ay bitmeden kaldırmaları da karaktersizlik.
Zaten şu anki sayfada katılmak için SMS atın yazmışlar. Önceki ay da böyle bir şey varsa ben SMS falan atmadım. Paycell kullanılacak bir kart değil zaten sırf Cashback için almıştım, artık bir amacı kalmadı.

Zaten şu anki sayfada katılmak için SMS atın yazmışlar. Önceki ay da böyle bir şey varsa ben SMS falan atmadım. Paycell kullanılacak bir kart değil zaten sırf Cashback için almıştım, artık bir amacı kalmadı.
Kampanyaya tıklayıp katılmak lazım veya SMS atmak gerekiyor. Temmuz ayına ait iade almıştım o şekilde.

Hocam daha 2 gün önce aldım.

artworks-wAzKBBiv5NJ1ghgQ-bOMojg-t500x500.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı