Papara'ya başka banka hesabından para atılmıyor

yagizelchavo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Havale/eft ile Papara hesabıma para yatırmak istedim fakat onume sadece kendi adınıza kayıtlı bir banka hesabından yukleme yapabılırsınız diye bir şey çıktı. Bundan 3 hafta önce başka banka hesaplarından kendi paparama para atabiliyordum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Merhaba. Havale/eft ile Papara hesabıma para yatırmak istedim fakat onume sadece kendi adınıza kayıtlı bir banka hesabından yukleme yapabılırsınız diye bir şey çıktı. Bundan 3 hafta önce başka banka hesaplarından kendi paparama para atabiliyordum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Öncesini bilmiyorum ama benim bildiğime göre paparada kayıtlı adınızın, banka kartındaki adınızla aynı olması lazım.

Ben dun denedim annemin banka hesabından kendi paparama attim para geçti hesaba.
Akbank mobilden denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı