Papara'ya güvenilir mi?

DarkS1de

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyalleşmeler. Ben Papara kart kullanmak istiyorum fakat yaşım küçük olduğundan ek olarak veli onayı istiyorlar.
Velime de Papara hesabı açtım ve velimin hesabını da doğrulanması gerekiyormuş. Önceden bazı tatsız olaylar yaşamıştım ve bir şey olmasından tedirginim. Velimin kimliği ile hesabı doğrulasam bir sorun olur mu ve Papara güvenli mi? Doğrulama için çok özel bilgi istiyor da ondan bir şey olmasından korkuyorum.

Herkese iyi sosyalleşmeler. Ben Papara kart kullanmak istiyorum fakat yaşım küçük olduğundan ek olarak veli onayı istiyorlar.
Velime de Papara hesabı açtım ve velimin hesabını da doğrulanması gerekiyormuş. Önceden bazı tatsız olaylar yaşamıştım ve bir şey olmasından tedirginim. Velimin kimliği ile hesabı doğrulasam bir sorun olur mu ve Papara güvenli mi? Doğrulama için çok özel bilgi istiyor da ondan bir şey olmasından korkuyorum.

Papara güvenlidir. Bir sorun yasayacaginizi sanmiyorum.

1 senedir kullanıyorum. İcine yüklü para da attım her işlemi yaptım hiç sıkıntı yaşamadım. Ayrıca cashback özelliği de cok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre bankalardan önce güvenli gelen tek uygulama diyebilirim. Yani güvenilir.

Papara yıllardır var güvenilir ben de babam da çoğu arkadaşım akrabalarım kullanıyor ben 15 yaşında açtım öyle bir doğrulama istememişti.

Ben 7 senedir kullanıyorum sıkıntı olmadı. Yanlış hatırlamıyorsam annenin kızlık soyadını vs soruyordu. Ama şunu da belirteyim kredi kartı değil diye yasa dışı şeyler yapma kartla, ceza alanları gördüm.

Geri
Yukarı