Papara'ya hangi bankalar para gönderebilir?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar, Papara'ya başka bir bankadan örnek Akbank, İş Bankası gibi bankalardan para gönderilir mi? Bir de para gönderen kişide benim ad soyadım çıkar mı? Son olarak Papara'dan Papara'ya para nasıl gönderiliyor? Bildiğim kadarıyla Papara numarasıylaydı galiba.

Tüm bankalardan para gönderilebiliyor. Özel olarak seçilen müşterilerden değilseniz sadece kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarını kullanabilirsiniz. Alıcı adı olarak Papara gözüküyor. Başka birisi sizin Papara hesabınıza havale, EFT veya FAST ile para gönderemez.

Papara'dan Papara'ya para göndermek için Para Gönder menüsünü kullanıp Papara numarası veya cep telefonu numarası girmek yeterli.

Arkadaşlar, Papara'ya başka bir bankadan örnek Akbank, İş Bankası gibi bankalardan para gönderilir mi? Bir de para gönderen kişide benim ad soyadım çıkar mı? Son olarak Papara'dan Papara'ya para nasıl gönderiliyor? Bildiğim kadarıyla Papara numarasıylaydı galiba.
1) Papara'dan Papara'ya para gönderilebilir. (Papara kullanan herkese gönderebilirsiniz.)
2) Tüm bankalardan Papara'ya para gönderilebilir ancak bazı bankalardan gönderdiğiniz paraya göre komisyon keser. (Banka hesabından sadece kendi hesabınıza gönderebilirsiniz.)
3) Adınız, soyadınız çıkar.

Paparadan paparaya, papara numarasıyla gönderirsin, isminin gözükmesini istemiyorsan ayarı vardı sanırsam. Mesela ismin ahmet emirse, onu A E olarak göstermesi lazım. Tüm bankalara gönderilmesi lazım.

Tüm bankalardan para gönderilebiliyor. Özel olarak seçilen müşterilerden değilseniz sadece kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarını kullanabilirsiniz. Alıcı adı olarak Papara gözüküyor. Başka birisi sizin Papara hesabınıza havale, EFT veya FAST ile para gönderemez.

Papara'dan Papara'ya para göndermek için Para Gönder menüsünü kullanıp Papara numarası veya cep telefonu numarası girmek yeterli.
Özel olarak seçilen müşteri ne demek oluyor?

Özel olarak seçilen müşteri ne demek oluyor?
Belirli müşterilerin hesaplarına herkes tarafından havale, EFT ve FAST ile para gönderilebiliyor. Deneme süreci için belirli müşteriler seçilmişti.

Adınız, soyadınız çıkar.
Papara'ya havale, EFT veya FAST ile para gönderildiğinde alıcı adında Papara yazıyor.

3) Adınız, soyadınız çıkar.
Benim Papara adım gizli. Yine de çıkar mı?

Nasıl yani mesela biri bana akbank'dan direkt para gönderemiyor mu?

1) Papara'dan Papara'ya para gönderilebilir. (Papara kullanan herkese gönderebilirsiniz.)
2) tüm bankalardan Papara'ya para gönderilebilir ancak bazı bankalardan gönderdiğiniz paraya göre komisyon keser. (banka hesabından sadece kendi hesabınıza gönderebilirsiniz.)
3) adınız, soyadınız çıkar.

Tüm bankalardan para gönderilebiliyor. Özel olarak seçilen müşterilerden değilseniz sadece kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarını kullanabilirsiniz. Alıcı adı olarak Papara gözüküyor. Başka birisi sizin Papara hesabınıza havale, EFT veya Fast ile para gönderemez.

Papara'dan Papara'ya para göndermek için para gönder menüsünü kullanıp Papara numarası veya cep telefonu numarası girmek yeterli.

Ben babamın kredi kartından Papara'ya 2 lira gibi bir ücretle ekleyip babamın kartından kendime atabiliyordum.

Belirli müşterilerin hesaplarına herkes tarafından havale, EFT ve FAST ile para gönderilebiliyor. Deneme süreci için belirli müşteriler seçilmişti.

Papara'ya havale, EFT veya FAST ile para gönderildiğinde alıcı adında Papara yazıyor.
Deneme bitince ya herkese gelecek ya da o özellik herkesten kalkacak anlamına mı geliyor bu o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı