Papara'ya iade parası ne zaman yatar?

Hyrooa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Clans of Clans'tan bir teklif satın alacaktım. Daha önceden İş Bankası hesabımdan alıyordum fakat şimdi Papara hesabımla alacağım. Normalde iş cep hesabıma iade talebi oluşturunca 1, 2 saat içinde talebe geri dönüyorlar ve parayı anında hesaba yatırıyorlar. Fakat Papara ile ilgili yorumlar gördüm çok geç geliyormuş bazen 1 haftayı buluyormuş doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün bankalarda bu süreç 15 güne kadar sürebiliyor. Net bir şey söyleyemeyiz.

Clans of Clans'tan bir teklif satın alacaktım. Daha önceden İş Bankası hesabımdan alıyordum fakat şimdi Papara hesabımla alacağım. Normalde iş cep hesabıma iade talebi oluşturunca 1, 2 saat içinde talebe geri dönüyorlar ve parayı anında hesaba yatırıyorlar. Fakat Papara ile ilgili yorumlar gördüm çok geç geliyormuş bazen 1 haftayı buluyormuş doğru mu?

Doğru. Yanlış bilmiyorsam yasalara göre kartla satın alımlar için geri karta iade süreçleri 21 güne kadar izinleri var. Bunu sonuna kadar kullanabilir veya direk paranızı yatırabilirler. Süre konusunda googleda arama yapabilirsiniz.

Saygılarımla

Benim 9 gün sürmüştü.

Geri
Yukarı