Papara'ya iki hesaptan para attım ve hesabıma düşmedi

x.unhead

Centipat
Daha fazla  
Çoğu kişi bu konudan sıkıntı yaşamış benim gibi sorun yaşayan var mıdır merak ediyorum. Nasıl çözeceğiz?

Kendi banka hesabınız dışında paparanıza para attıysanız para hesabınıza gelmez. Ve Papara numarasını mutlaka açıklama kısmına yazılması gerekir. Eğer farklı bankadan attıysanız para 2-3 gün içerisinde banka hesabınıza geri gelecektir.

Hesap sizin adınıza mı? Ayrıca bununla uğraşmak yerine, istediğiniz her kartı hesabınıza ekleyip istediğiniz zaman istediğiniz miktarda para çekimi yapabiliyorsunuz hiç uğraşmadan. İnternetten alışveriş yapmak gibi karttan parayı çekip paparaya aktarıyor.

Hocam az daha bekleyin ben aynı durumu yaşamıştım ve 1 saat içinde parayı hesabıma geri yatırmışlardı.

Ya beklerim sorun değil de olduğu zaman çok kötü açlıktan ölüyorum yemek söyleyeceğim kendime para gelmediği için aç bir şekilde bekliyorum 🥹

Hesap sizin adınıza mı? Ayrıca bununla uğraşmak yerine, istediğiniz her kartı hesabınıza ekleyip istediğiniz zaman istediğiniz miktarda para çekimi yapabiliyorsunuz hiç uğraşmadan. İnternetten alışveriş yapmak gibi karttan parayı çekip Papara'ya aktarıyor.

Evet hesap benim adımadır ama gelmedi bir şekilde her gün garantiden atıyorum ama bugün herhalde sorun varmış düşmedi hesabıma.

Ya beklerim sorun değil de olduğu zaman çok kötü açlıktan ölüyorum yemek söyleyeceğim kendime para gelmediği için aç bir şekilde bekliyorum 🥹

Evet hesap benim adımadır ama gelmedi bir şekilde her gün garantiden atıyorum ama bugün herhalde sorun varmış düşmedi hesabıma.
Hocam ben de 1 saat 30 dakika önce attım halen gelemedi.

Hesap sizin adınıza mı? Ayrıca bununla uğraşmak yerine, istediğiniz her kartı hesabınıza ekleyip istediğiniz zaman istediğiniz miktarda para çekimi yapabiliyorsunuz hiç uğraşmadan. İnternetten alışveriş yapmak gibi karttan parayı çekip paparaya aktarıyor.
Komisyon alıyor.

Geri
Yukarı