Papara'ya kayıt olurken "bu numara başka bir hesaba aittir" hatası

ErseSadettin

Femtopat
Daha fazla  
Ben Papara hesabı açmaya çalışıyorum ama numaramı girdiğimde bu numara başka bir hesaba aittir diyor ve hesap açamıyorum. Daha önceden ne Papara hesabı açtım ne de Papara yükledim. Bunun nedenini/çözümünü bilen var mı?
Teşekkürler.

2 ihtimal var:

1) Birisi haberiniz olmadan sizin numaranın üzerinden hesap açmış ama telefonunuza erişimi olmalı çünkü hesap açarken doğrulama kodu gönderiyor.

2) Yanlış bilmiyorsam telefon numaraları tekrar satışa çıka biliyor. Yani atıyorum siz uzun süre numarayı kullanmadınız hattınız kapandı daha sonra bu kapanan numarayı yeniden satışa çıkıyor.
Demek istediğim belkide sizin numara daha önceden varmış ve birisi o numara üzerinden papara hesabı açmış ola bilir.

Ben Papara hesabı açmaya çalışıyorum ama numaramı girdiğimde bu numara başka bir hesaba aittir diyor ve hesap açamıyorum. Daha önceden ne Papara hesabı açtım ne de Papara yükledim. Bunun nedenini/çözümünü bilen var mı?
Teşekkürler.
Bu siteden bir ayarla çözülecek şey değil. Yapacağın tek şey müşteri hizmetleriyle iletişime geç mail üzerinden daha rahat olur ben mail üzerinden iletişim yapmıştım ilgileniyorlar. Eğer aranacak durum olursa da sizi arıyorlar.

2 ihtimal var:

1) birisi haberiniz olmadan sizin numaranın üzerinden hesap açmış ama telefonunuza erişimi olmalı çünkü hesap açarken doğrulama kodu gönderiyor.

2) yanlış bilmiyorsam telefon numaraları tekrar satışa çıka biliyor. Yani atıyorum siz uzun süre numarayı kullanmadınız hattınız kapandı daha sonra bu kapanan numarayı yeniden satışa çıkıyor.
Demek istediğim belki de sizin numara daha önceden varmış ve birisi o numara üzerinden Papara hesabı açmış olabilir.

Bende de aynı sorun var paparadestğe mail attım kısa zamanda dönüş yapacağız dediler bekliyorum sana dönüş yapmaları ne kadar sürmüştü?

Yeni konular

Geri
Yukarı