Papara'ya kesintisiz para ekleme

Aslında merak ettim, bankamatiğe gitmeden de bunu evden, ücretsiz olarak yapmanın bir yolu yok mu acaba? Böyle çok kullanışsız geldi :/

Belki enpara vs. kullanmak örneğin?
Yani ön ödemeli kart mantığı zaten atm ye gitmek. Eğer bundan kurtulmak istiyorsanız kredi kartı kullanmanız lazım. Bende neredeyse tüm ödemeli kartlar var bir de kredi kartı var. Gitmeye üşendiğim zamanlar kredi kartından alıyorum. Öyle yapabilirsiniz belki.

Yani ön ödemeli kart mantığı zaten atm ye gitmek. Eğer bundan kurtulmak istiyorsanız kredi kartı kullanmanız lazım. Bende neredeyse tüm ödemeli kartlar var bir de kredi kartı var. Gitmeye üşendiğim zamanlar kredi kartından alıyorum. Öyle yapabilirsiniz belki.
Ön ödemeli kartın avantajı nedir o zaman? Para iadesi vs. saymazsak yani.

Ön ödemeli kartın avantajı nedir o zaman? Para iadesi vs. saymazsak yani.
18 yaş altı kullanılması, kart bilgisi çalınınca sorun olmaması (banka hesabı gibi kullanmıyorsanız) ya da satın aldığınız şeylerin hesabını kolay tutmak istiyorsanız ve elinizde olan kadar harcamak istiyorsanız güzel bir şekilde listeliyor.

18 yaş altı kullanılması, kart bilgisi çalınınca sorun olmaması (banka hesabı gibi kullanmıyorsanız) ya da satın aldığınız şeylerin hesabını kolay tutmak istiyorsanız ve elinizde olan kadar harcamak istiyorsanız güzel bir şekilde listeliyor.
Anladım, öğrenciye vermek veya cashback için güzel ama onun dışı için enpara vs. daha iyi gibi görünüyor benim için.

Teşekkür ettim cevaplar için.
Bankamatikten kartsız işlemler ile havale yaparsanız komisyon ödemezsiniz. Ayrıca havalesi ücretsiz olan bir bankada hesap açıp öyle yükleyebilirsiniz.
Enpara, Cepteteb gibi değil mi? Biraz bakındım da şimdi CepteTeb en avantajlısı gibi gözüktü (sadece alışveriş, havale vs. için, döviz vs. değil), siz ne tavsiye edersiniz acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı