Papara'ya para nasıl gönderilir?

İninal'de tek zorunluluk açıklama kısmına Barkod Numarası yazmak gibi gözüküyor ben de zamanında (yaklaşık 5 ay önce sanırım) başka bir hesaptan İninal'e para atmıştım.

IMG_20210805_115258.jpg

İninal'de tek zorunluluk açıklama kısmına barkod numarası yazmak gibi gözüküyor ben de zamanında (yaklaşık 5 ay önce sanırım) başka bir hesaptan ıninal'e para atmıştım.

Eki Görüntüle 1128419

Peki sunucudaki paralı eşyaları satarken nasıl bir ödeme yöntemi göstermeliyim? Tavsiyen var mı?

Peki sunucudaki paralı eşyaları satarken nasıl bir ödeme yöntemi göstermeliyim? Tavsiyen var mı?
Ben olsam İninal ve Iban yazarım ininal kullanan zaten hesabına yollar, Iban kullanacak olana ise İninal'ın banka hesaplarından birinin Iban'ını verir açıklamaya ise ona söyleyeceğin sayıları (Barkod Numarasını) yazmasını söylerim.

Ben olsam ininal ve IBAN yazarım ininal kullanan zaten hesabına yollar, IBAN kullanacak olana ise Ininal'ın banka hesaplarından birinin IBAN'ını verir açıklamaya ise ona söyleyeceğin sayıları (barkod numarasını) yazmasını söylerim.

ByNoGame ile ödenebileceğini de görmüştüm bazı yerlerde o nasıl oluyor biliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı