Papatya çayı bir uyuşturucu değil midir?

Hım... Demek Total War oynamak benim narkotiğim anlıyorum
Bu her narkotiğin kötü olduğu anlamına da gelmez. Mesela oyun bağımlılığı gerçek uyuşturucuya göre çok hafif kalır. Ama bu onun bağımlılık olduğunu değiştirmez.
Değil mi? Papatya çayı yüzünden ne insanlar kendilerini heba ettiler.(!)
Bu da konunun bir diğer yüzü...

Bu her narkotiğin kötü olduğu anlamına da gelmez. Mesela oyun bağımlılığı gerçek uyuşturucuya göre çok hafif kalır. Ama bu onun bağımlılık olduğunu değiştirmez.

Bu da konunun bir diğer yüzü...
Ama cok guzel ne yapayim :) ulke yonetmek, askerlerinin her turlu eksigiyle ilgilenmek, muhalefetin her turlu cirkefligi ile ya sabir demek, kaybedilecek savasi ufak bir manevra ile kazanmak. Off yine oynayasim geldi

Hic bu açıdan düşünmemiştim. double shot yapıyorum bazen, ama gece nasılım aynı arifin dediği gibiyim "ulan bu ok zehirli iste bunu atmayın artik ya, bak sag kol gitti iste bigün namık abilerle locadayız " 😂

Papatya cayının tozunu çarşafa sarıp sıgara gıbı ıctıgınde aynı etkıyı verdıgını duymustum.

Şaka.

Bilmiyorum belki olada bılır mantıklı geldı u*yus*turucu kullanan kısılerı kazıklamak ıcın yapılabılır tabı o etkıyı verıyorsa.😀

@nemo

@nospanti

Son düzenleme:
Sırf ''çay'' adı altında geçiyor diye uyuşturucu olmaktan neden çıkıyor ve yararlı diye bahsediliyor bundan arkadaşlar? Ne yani kenevir diye bildiğimiz ot türünü çay yapıp içsek uyuşturucu olmuyor mu? Bildiğiniz beyninizi kaslarınızı uyuşturup rahatlık hissi veriyor bu.
Değil.

Geri
Yukarı