Papel Card güvenli midir?

mhmtkcbs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Instagram'da karşıma Papel kart diye bir elektronik para uygulaması çıktı. Güvenilir mıdır kullanan var mi?

Sanal Kart'ını kullanıyorum. Yakında fiziksel kartları çıkacakmış. Tasarımları çok güzel, Kart'ın çıkmasını iple çekiyorum.

Sanal Kart'ını kullanıyorum. Yakında fiziksel kartları çıkacakmış. Tasarımları çok güzel, Kart'ın çıkmasını iple çekiyorum.

Cevabın için teşekkür ederim cashback programı daha etkin değil galiba bilginiz var mı ne zaman aktif olacak? Ben de uyelik yaptim siz yazinca ama hatayla karşılaştım sanal kart bilgilerini göremiyorum desteğe yazdım cevap bekliyorum.

@tacHe müsait olduğunda cevap verebilirsen sevinirim.

Son düzenleme:
Tesadüf eseri gördüm bu konuyu dikkat edilmesi gereken bir konu oldugu için cevap yazma gereği duydum. Dolandırıcılık yontemlerinden biridir o site sakın ha sakın paranızı kaptırmayın oralara güvenli siteler belli zaten.

Elektronik Para Kuruluşları - güvenli siteler

Tesadüf eseri gördüm bu konuyu dikkat edilmesi gereken bir konu oldugu için cevap yazma gereği duydum. Dolandırıcılık yontemlerinden biridir o site sakın ha sakın paranızı kaptırmayın oralara güvenli siteler belli zaten.

Elektronik Para Kuruluşları - güvenli siteler
Dolandırıcı falan değil bilginiz olsun. TCMB tarafından onaylı Elektronik Para kuruluşu.

30-Papel Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş

Yeni konular

Geri
Yukarı