Paper please ve Stardew Valley karışımı oyun yapmak istiyorum

MilyonZade

Hectopat
Merhabalar, ben oyun yapmak istiyorum %60 paper please %40 Stardew Valley tarzını kullanmayı planlıyorum. Yapacağım yer Unreal Engine. Assetleri nereden bulabilirim? Pixel art eğitimi nereden alabilirim? Nasıl seslendirme olabilir eğitim seti var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben oyun yapmak istiyorum %60 paper please %40 Stardew Valley tarzını kullanmayı planlıyorum. Yapacağım yer Unreal Engine. Assetleri nereden bulabilirim? Pixel art eğitimi nereden alabilirim? Nasıl seslendirme olabilir eğitim seti var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.

Bence böyle bir oyunu Unity ile yapmak daha kolay olur ve daha fazla kaynak bulabilirsiniz.

Un
Unreal Engine daha kolay diye söyleniyor.

Çok detaya girmeden oyun için aklında ne var paylaşabilir misin? Paper Please ve Stardew Valley nasıl karıştırılır merak ettim doğrusu. Ona göre bir şeyler önerebiliriz belki.
Sınırda cüzdan kontrolü yapan bir köylünün iş dönüşü tarlayla uğraşması falan olur sanırsam.

Bence de Unreal Engine daha kolay ama bilen arkadaşlara da bakmamız gerek, belki Unity ile daha iyi yapılıyordur. Ben tam anlamadım ama siz bilirsiniz.
Unreal Engine'in 2 boyutlu oyunlar için çok iyi bir seçenek olduğunu düşünmüyorum.
Bence bu tarz bir oyun için Unity daha mantıklı bir seçim olur.

Un.

2D oyun için Unity için çok fazla kaynak var ama sen Unreal Engine daha iyi kullanıyorsan sen bilirsin ben 2D oyun yapsam kesin Unity kullanırdım.

Eğer isterseniz pixel art kısmında yardım edebilirim.

Un

Çok detaya girmeden oyun için aklında ne var paylaşabilir misin? Paper Please ve Stardew Valley nasıl karıştırılır merak ettim doğrusu. Ona göre bir şeyler önerebiliriz belki.
Hocam karıştırcam demedim ikisinden esinlencem dedim :D. paper pleasenin atmosferi. stardew valley'in npcleri pixel art'ı mekaniksel olarak paper pleaseye az anımsatan bir oyun gibi
2D oyun için Unity için çok fazla kaynak var ama sen Unreal Engine daha iyi kullanıyorsan sen bilirsin ben 2D oyun yapsam kesin Unity kullanırdım.

Eğer isterseniz pixel art kısmında yardım edebilirim.
Stardew Valley'in pixel artına benzer bir çalışma çıkarabilirmisiniz?

Geri
Yukarı