Papua Yeni Gine'de bile olan Ubisoft+ halen Türkiye'de yok

235TL'lik Game Pass olmuş 45 TL. Daha ne? Ki Ubisoft oyunları Game Pass'e gelmeye başladı.
Sohbette geçen bir detay üzerinden soru sordum. Kim Game Pass'e kötüdür dedi, şu forumda bir oyun muhabbetinde bile öfke nöbetleri geçiriyorsunuz. Okuduğunuzu da anlamıyorsunuz.

Ayrıca haddini bil, terbiyeni takın.

Sohbette geçen bir detay üzerinden soru sordum. Kim Game Pass'e kötüdür dedi, şu forumda bir oyun muhabbetinde bile öfke nöbetleri geçiriyorsunuz. Okuduğunuzu da anlamıyorsunuz.

Ayrıca haddini bil, terbiyeni takın.
Ben sana gamepass e kötü demişsin mi dedim?

Ayrıca arkadaş bizi anlaşılan yobaz ilan etmiş onun öfkesi var. Herifler açık açık Türkiye'yi sevmiyor gelmek istemiyorlar, adama anlatıyorum AKPli oldum, vay anasını.

Gerçi PPde AC Origins logo bulunan adama bunu anlatmaya çalışmak güç.

Ben sana gamepass e kötü demişsin mi dedim?

Ayrıca arkadaş bizi anlaşılan yobaz ilan etmiş onun öfkesi var. Herifler açık açık Türkiye'yi sevmiyor gelmek istemiyorlar, adama anlatıyorum AKPli oldum, vay anasını.

Gerçi PPde AC Origins logo bulunan adama bunu anlatmaya çalışmak güç.
GTA logosu olsa her şey halloluyor muydu?

Şu bizi sevmiyorlar geyiğini bırakın, her konuda bırakın. Yaşlarınız kaçtır bilmiyorum da kapitalist, endüstriyel dünyada beni seviyor, sevmiyor papatya falları olmaz. İşin ucu maddiyata, çıkacak sebepler vardır. O sebepleri de Ubisoft, Bethesda, Rockstar oluşturmuyor. Resmin büyüğüne bakmasını öğrenmek lazım. Sadece logodan çıkarım yapacak kadar yüzeysel takılmaya devam edin. Size iyi muhabbetler.

GTA logosu olsa her şey halloluyor muydu?

Şu bizi sevmiyorlar geyiğini bırakın, her konuda bırakın. Yaşlarınız kaçtır bilmiyorum da kapitalist, endüstriyel dünyada beni seviyor, sevmiyor papatya falları olmaz. İşin ucu maddiyata, çıkacak sebepler vardır. O sebepleri de Ubisoft, Bethesda, Rockstar oluşturmuyor. Resmin büyüğüne bakmasını öğrenmek lazım. Sadece logodan çıkarım yapacak kadar yüzeysel takılmaya devam edin. Size iyi muhabbetler.
Maddiyat diyorsunuz, yahu neden bu lanet servis Filistinde varda bizde yok?

Ubisoftdan cevap geldi. Tabii otomatik mesaj gibi resmen. Yok efenim, şuan Türkiye'de yok siz yinede sosyal medya hesaplarini takip edin falan filan, klasik şeyler. Sebep istedim dedim ki listedeki bazı ülkelerde savaş var. Savaş olan ülkede dahi var neden bizde yok diye. Bakalım cevap gelecek mi...

Screenshot_2022-06-19-18-59-33-098_com.twitter.android.jpg

Ne dusmani yahu manyak misiniz oyle ise yeni plus sisteminde adamlar turkiyeye koyulmasin derdi abonelik olduğunu icin farkli seyler olabilir çünkü abonelik sisteminde kart falan tanımlanıyor arka planda farkli seyler olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı