Para Biriktirmek İçin Banka Önerisi

canererten96

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Para biriktirmek istiyorum ev içinde de tutmak istemiyorum malum hırsızlık felan kol geziyor.
Öğrenci haliyle içine aylık 200 TL-250 TL atmayı planlıyorum. Anneme sordum o da en az 1000 TL olması lazım ki atasın dedi. Var mı bunun doğruluğu acaba? Eğer yoksa hangi bankadan önerirsiniz faizli/faizsiz olarak? Gerçi değer kaybetsin istemiyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sanırım en kârlısı EnPara. En azından böyle düşünüyorum, başvuru yaptım umarım Finansbank batmaz :thinking'

Ücretsiz Enpara hesabı açın orada günlük veya aylık faize yatırın paranızı. Ben günlük faiz kullanıyorum çünkü para ekleme ve çıkarma işlemi çok yapıyorum. O yüzden vade beklemekle falan uğraşmak istemiyorum. Siz ben paraya dokunmam zaten diyorsanız aylık faize yatırın bırakın kalsın orada paranız. Benim uzun zamandır kullandığım sistemdir.

Enpara en güzeli. Hele ki faizde biriktireceksen genç olduğun için +%1 daha veriyor. Gerçi küçük miktarlar için bir önemi yok ama olsun.

Enpara para biriktirmek için de normal banka kartı olarak kullanırken de çok iyi. Hiçbir ücret & aidat kesmiyor. 3 Yıldır kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorununu görmedim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı