Steam Para birimi değişti

seleznov

Femtopat
Daha fazla  
Listemdeki oyuna indirim gelmiş satın almak istedim. Fakat bir hata oluştu dedi. Sonra sayfayı yenilediğimde TL hesabım dolar oldu. Steam destek ekibine yazdım 3 saat sonra cevap geldi.
Satın alımınız fiziksel olarak bulunduğunuz bölgede gerçekleştirilmeli ve ikamet ettiğiniz adres ile ilişkili bir ödeme yöntemiyle yapılmalıdır. Steam destek olarak sizin adınıza mağaza ülkenizi değiştiremeyiz.
Saçma bir cevap geldi VPN'ya da başka bir program kullanmıyorum aynı sorunu yaşayan var mı? Ne kadar sürede düzeliyor? Daha önce Steam cüzdanımdaki bakiye hırsızlığına maruz kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı bana da oldu Hong Kong dolarına geçti. Banka kartımla alışveriş yaptım Türk lirasını seçip düzeldi. Şimdi yine aynısı oldu değiştirmeye çalışıyorum 3 ay bekle diyor.

Aynısı bana da oldu Hong Kong dolarına geçti. Banka kartımla alışveriş yaptım Türk lirasını seçip düzeldi. Şimdi yine aynısı oldu değiştirmeye çalışıyorum 3 ay bekle diyor.
Steam destekten para birimim kendi kendine degisti diye ticket olustur. Konu sahibine gelen mesaj gibi anlamsiz bir cevap gelir. Bu cevap bot tarafindan gonderiliyor. Ayni ticketi kapatmadan tekrar ilk mesajini yaz. Botun gonderdigi ilk mesaj birkac saat icinde gelebilirken ikinci gelecek mesaj muhtemelen ertesi gun gelecek. Bu sefer gercek bir kisi sorununu inceleyip hesabini guncelleyecek ve TL ye doneceksin.

Aynen saçma sapan Bi cevap daha önce de gelmişti sonra ben sorunu çözünce gerçek kişi dönüş yapmıştı. Yine aynısını yapacağım

Sorunum çözüldü tekrar mesaj atmama gerek kalmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı