Steam Para iadesi 1 hafta geçmesine rağmen henüz gelmedi

Benimki 2 hafta oldu 24 Aralık 2023 de iade ettim onaylandı hala bekliyorum ziraatten aldım iade ettim. Şikayetim var yazdım itiraz edin filan dediler. Banka ile konuştum yok filan dediler herhalde 1 ay sonra gelecek.
Bende 25 aralıkta iade ettim bir gelişme olursa beni bilgilendir. Bende seni bilgilendireceğim bir gelişme olursa.

@fthdmrkn hocam yatirladilar ama kazikladilar beni benden 552TL aldılar 551 TL yatırdılar. Benim 6 Ocakta KYK kredi kattı borcunu ödedim faiziyle birlikte şimdi girip baktım 5 Ocakta yeri iade yapıldı diyorlar. Ama benim hesap kesim tarihi geçtiği için önceden borcundan vardı faiz kesildi yani 552TL'nin de fazi kesildi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240109_210440_Ziraat Mobile.jpg
    Screenshot_20240109_210440_Ziraat Mobile.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_20240109_210411_Ziraat Mobile.jpg
    Screenshot_20240109_210411_Ziraat Mobile.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 13
@fthdmrkn hocam yatirladilar ama kazikladilar beni benden 552TL aldılar 551 TL yatırdılar. Benim 6 Ocakta KYK kredi kattı borcunu ödedim faiziyle birlikte şimdi girip baktım 5 Ocakta yeri iade yapıldı diyorlar. Ama benim hesap kesim tarihi geçtiği için önceden borcundan vardı faiz kesildi yani 552TL'nin de fazi kesildi.
Süper usta bende KYK dan geçmiştim bugün iadelerim de bana gelir diye düşünüyorum. Sanırım bir sonraki ayki kykdan geçtiğim için gelmedi. 12 den sonra umarım banada yatar

Süper usta bende KYK'den geçmiştim bugün iadelerim de bana gelir diye düşünüyorum. Sanırım bir sonraki ayki KYK'den geçtiğim için gelmedi. 12'den sonra umarım bana da yatar.

Dün aradığımda havuzda bekliyor itirazınız demişti ama bilmiyorum. Tarihlere cok güvenemedim. 24 Aralıkta iade ettim ama 9 Ocakta geldi ama 5 Ocakta yazıyor. Bilemedim.

Steam'den Ground Banch adlı oyunu almıştım. 27.12.2023 Tarihinde iadem onaylandı. O günden bugüne kadar kartıma yansıtılan hiçbir şey olmadı. 10 Gün oldu bankayla da görüştüm. Banka da herhangi bir iade gözükmüyor dedi. Ben bu işi anlamadım bilgisi olan var mı?
Bazen 2 gün sürdüğü oluyor bazen 15 gün de

Yeni konular

Geri
Yukarı