Epic Games Para iadesi gerçekleşmedi

Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Epicte oyun aldım. Tarih 16.12.2023 de. 15 dakika oynadım. Hemen iade ettim. Sarmadı oyun. İade hemen kabul edildi yazdı epicte. Bankayı aradım dedim şu zamandan bu zamana yansıma oldu mu? Çünkü iadem olmadı dedim. Banka herhangi bir yansıma yok. Epic ile görüşün dedi. Kuponla almıştım. Kupon iade etti. Ortada para yok. Nedendir ?

Dosya Ekleri

• IMG_20231225_225801.jpg
    IMG_20231225_225801.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 56
1-14 günü bulabiliyor iadenin bankaya geçmesi. Bende 7 gün önce iade yaptım ve hala bekliyorum.

Hocam ben ettiğimde de kartıma gelmemişti. Bende başka bir oyun alırken fark ettim iade ettiğim oyunun parasını Epic'de harcayabiliyordum. İsterseniz bir kontrol edin. Herhangi bir oyuna tıklayın ödeme kısmında kullanabileceğiniz bakiye diye gösterebilir belki.

Hocam ben ettiğimde de kartıma gelmemişti. Bende başka bir oyun alırken fark ettim iade ettiğim oyunun parasını Epic'de harcayabiliyordum. İsterseniz bir kontrol edin. Herhangi bir oyuna tıklayın ödeme kısmında kullanabileceğiniz bakiye diye gösterebilir belki.
Bildiğim kadarıyla direkt karta aktarıyolar.

Ayrıca kupon zaten kendisini otomatik yeniliyor. Tek kullanımlık değil.

Arkadaşlar selam. Epic'te oyun aldım. Tarih 16.12.2023 de. 15 dakika oynadım. Hemen iade ettim. Sarmadı oyun. İade hemen kabul edildi yazdı Epic'te. Bankayı aradım dedim şu zamandan bu zamana yansıma oldu mu? Çünkü iadem olmadı dedim. Banka herhangi bir yansıma yok. Epic ile görüşün dedi. Kuponla almıştım. Kupon iade etti. Ortada para yok. Nedendir?

Biraz daha bekleyin hocam.

Kupon 200 TL altında standart kupon değil. Mirage almıştım ondan geri ödeme aldığım kuponu başka oyunda kullandım arkadaşlar. Yardımınız için çok teşekkürler hepinize. Epic'in iade ettik diyip,bankanın görememesi tuhaf geldi. Parasında da değilim. Havada kalmasın boş yere diye sordum. Banka nasıl göremiyor,epic iade ettiyse. Ben onu anlamadım

1-14 günü bulabiliyor iadenin bankaya geçmesi. Bende 7 gün önce iade yaptım ve hala bekliyorum.
Şimdi anladım. Çok teşekkürler güzel insanlar. Beklemedeyiz o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı