Steam Para iadesi karta yansımadı

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Steam'den FIFA 23'ü yanlislikla Steam cuzdani yerine karttaki paradan cektim anında iade ettim, iadem onaylandı 7 gün veya uzun sürebilir diye mesaj düşmüşler. 7 gün oldu hala para kartıma yansımamış, bankayı ariyorum iade gözükmüyor diyorlar, Steam'e mail attim onlar da Steam desteğe yönlendiriyorlar, Steam destek bankanızla görüşün diyor para araya gitti keske iade etmeseydim.

Benim 14 günde karta gelmişti, genelde iki hafta süre sonunda iade ediyorlar. Benim öyle olmuştu. İki kere iade yaptım kart için, hepsi de iki hafta sonra iade edilmişti.

Dostum paran bir yere gitmedi rahat ol. En fazla 14 gun suruyor surec. Bana 1 gunde iade oldugu da oluyor 1 hafta da da. 1-2 gun daha sabret gelir paran.

Dostum paran bir yere gitmedi rahat ol. En fazla 14 gun suruyor surec. Bana 1 gunde iade oldugu da oluyor 1 hafta da da. 1-2 gun daha sabret gelir paran.

Birkaç forum okudum bazılarına 1.5 ay olmuş hala yatmamış falan bir de Steam'in Türkçe destek ekibi yok galiba.

Hala gelmedi.

16 gün oldu hala para yok ortada :/

Son düzenleme:

Geri
Yukarı