Xbox Para iadesi yapmadı

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
1687472654514.png

Merhaba, kendime uzun süreli Game Pass alacaktım ama yanlış aldığımı fark ettim. Gittim herhangi birine iptal et dedim, hiç para iadesi falan yazmadı. Üyeliğiniz ıptal edilmistir dedi. Böyle beklemede gözüküyor. Para iadesi olacak mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1832700

Merhaba, kendime uzun süreli Game Pass alacaktım ama yanlış aldığımı fark ettim. Gittim herhangi birine iptal et dedim, hiç para iadesi falan yazmadı. Üyeliğiniz ıptal edilmistir dedi. Böyle beklemede gözüküyor. Para iadesi olacak mıdır?

Birkaç gün beklemeniz gerekiyor, hemen geçmez.

Eki Görüntüle 1832700

İadeyi biraz geç yapıyorlar. Muhtemelen birkaç güne gelecektir. Birkaç gün bekleyin olmazsa desteğe mail atarsınız.

Hayır Yapı Kredi ile ödeme yaptım hocam.

Hocam bunları cashback veren bir banka ile mi aldınız belki ondan olabilir ama desteğe yazmanı öneririm benim iptal 3. veya 4. gün gelmisti.

Hocam müşteri hizmetlerini aradım ama bir satışa bir oraya buraya aktardılar en son satış departmanındaki pazartesi veya salı dönüş yapacağız içeriden bilgi almam lazım dedi.

Hocam destek linkini bulamadım atabilir misiniz?

Hocam maalesef evde değilim ama o bulunduğun sitede ana sayfaya dönünce sağ tarafta olması lazım eğer yoksa direkt microsoft support yazıp da mesaj atabilirsin

Geri
Yukarı