Epic Games Para iadesi yapmıyor

cecenhlt

Kilopat
Yer
Grozny
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar.
Epic Games'ten 8-9 civarı oyun almıştım, bunların 3'ünü iade etmek durumunda kaldım. İade ettiklerimi hiç oynamadım girmedim bile oyunlara. Bugün 9. gün oldu ama hala gelen giden bir para yok. Yaşayan var mı? Mail attım dönüşler ne kadar sürüyor bilen var mı?

"İade edilebilir" ya da "kendi kendine iade edilebilir" olarak işaretlenen oyunlar ve uygulamalar satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilebilir. Ancak ürünü ve oyunu 2 saatten fazla oynamamış olman gerekir. Sanal para birimi, kullanılabilir öğeler veya "iade edilemez" olarak işaretlenmiş teklifleri kapsayan teklifler iade için uygun değildir. Çoğu uygulama içi satın alımlar iade edilemez.

Epic Games iade politikasında yazıyor

14 günü geçmeyecek
2 saatden fazla oynanmayacak.

Ayrıca iade edilebilir oyunlar olacak öyle bir şey varmış sanal para birimi geçen oyunlar, kullanılabilir öğeleri olanlar iade olmuyor. Hangi oyunları iade edeceksiniz?

Hocam Steam için konuşayım ben Steam'de iade ettiğimde uzun süre sonra geliyor 10-15 gün sonra falan. Bu durum Epic Games içinde geçerli olabilir.

Kaçar saat oynadınız hocam?
Yukarıda yazdım, hiç oynamadım oyunu bile açmadım.
"İade edilebilir" ya da "kendi kendine iade edilebilir" olarak işaretlenen oyunlar ve uygulamalar satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilebilir. Ancak ürünü ve oyunu 2 saatten fazla oynamamış olman gerekir. Sanal para birimi, kullanılabilir öğeler veya "iade edilemez" olarak işaretlenmiş teklifleri kapsayan teklifler iade için uygun değildir. Çoğu uygulama içi satın alımlar iade edilemez.

Epic Games iade politikasında yazıyor

14 günü geçmeyecek
2 saatden fazla oynanmayacak.

Ayrıca iade edilebilir oyunlar olacak öyle bir şey varmış sanal para birimi geçen oyunlar, kullanılabilir öğeleri olanlar iade olmuyor. Hangi oyunları iade edeceksiniz?
Oyunlar ; Far Cry 4, God of War, Cyberpunk
Hocam Steam için konuşayım ben Steam'de iade ettiğimde uzun süre sonra geliyor 10-15 gün sonra falan. Bu durum Epic Games içinde geçerli olabilir.
O zaman gelecektir diyebilir miyiz ?

Yukarıda yazdım, hiç oynamadım oyunu bile açmadım.

Oyunlar; Far Cry 4, God of War, Cyberpunk.

O zaman gelecektir diyebilir miyiz?

En fazla 14 gün süresi vardır muhtemelen 14 gün sonrasında'da gelmiyorsa o zaman destege başvurabilirsiniz.

Hocam daha önce yaptığım bir iade işlemi 14 gün sürmüş.

Hocam daha önce yaptığım bir iade işlemi 14 gün sürmüş.

Biraz daha bekleyin hocam o zaman bazen karşı taraf iade yapıyor fakat yurt dışı menşei olunca bankanın parayı yatırması uzun sürebiliyor.

Geri
Yukarı