Para istemeye utanmak

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhabalar, durum şöyle; aylık, internetten bir miktar para kazanıyorum. Parayı gönderen kişi Papara ile gönderemediği için mecburen IBAN ile gönderiyor. Ben reşit olmadığım için banka hesabı açamıyorum yani IBAN adresim yok. Ben de çözüm olarak ailemden birinin IBAN adresini verdim. Para geliyor IBAN adresine ama istemeye utanıyorum. Utancımı nasıl yenebilirim?

Son düzenleme:
Merhabalar, durum şöyle; aylık, internetten bir miktar para kazanıyorum. Parayı gönderen kişi Papara ile gönderemediği için mecburen IBAN ile gönderiyor. Ben reşit olmadığım için banka hesabı açamıyorum yani IBAN adresim yok. Ben de çözüm olarak ailemden birinin IBAN adresini verdim. Para geliyor IBAN adresine ama istemeye utanıyorum. Utancımı nasıl yenebilirim?

Sadece git ve sor.

Örnek veriyorum tasarım mı yapıyorsunuz? Aile bireyinizin yanına gidin ve, "Tasarım yapıyorum, kendi IBAN adresim olamadığından dolayı senin adresini verdim. Paramı verebilir misin?" diye sorabilirsin. Bende tasarımdan elde ettiğim paraları böyle istiyordum.

18 yaşımı doldurmadım, staj yapacağım için maaşımın yatacağı bir bankomat kartı gerekliydi. Babam ile gidip VakıfBank'tan kendime kart çıkarttım. Siz de yapabilirsiniz. IBAN numarası da var kartın altında yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı