Para kazandıran uygulama tavsiyesi

talha47

Decapat
Şu anket doldurarak, video izleyerek vb. gorevlerle bir öğlen yemeği parası çıkabileceğim uygulamalar var mıdır? Etrafta çok duyuyorum boylelerini ama pek inandirici gelmiyor. Hızlı bir şekilde parayı çekebileceğim, kolay bir şekilde kazanabilecegim bir uygulama var mıdır? Varsa önerir misiniz?

Böyle şeylerle hiç uğraşma. Adama daha çok kazandırıyorsun senin kazandığın ise 50 kuruş bile değil. Yıllardır var bu saçma sapan şeyler hala millet 1-2 lira için uğraşıyor. O meşhur BİM'den su al sat olayı bile daha gerçekçi bunun yanında.

Eskiden engelliler için dergi satılırdı, dergiyi almayıp bağış yapanların parasını cebe atardı caddeci tayfa. Bu gibi etik olmayan durumlar dışında kolay para diye bir şey yok maalesef.

Eskiden engelliler için dergi satılırdı, dergiyi almayıp bağış yapanların parasını cebe atardı caddeci tayfa. Bu gibi etik olmayan durumlar dışında kolay para diye bir şey yok maalesef.
Böyle şeylerle hiç uğraşma. Adama daha çok kazandırıyorsun senin kazandığın ise 50 kuruş bile değil. Yıllardır var bu saçma sapan şeyler hala millet 1-2 lira için uğraşıyor. O meşhur BİM'den su al sat olayı bile daha gerçekçi bunun yanında.
Yok. Minimum 1 ay boyunca fslan emek verip 1 yemek parası kazanırsınız.
Tamam, bende pek inanamadım ilk başta fakat her yerde duyunca zihnime yerleşmişti. Beni aydınlattığınız için herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı