Para kazanma deneyimlerim

Para kazanma deneyimlerimi aktarmak istiyorum öncelikle bu yöntem ile bu işe kafa yormak uğraşmak istiyorsanız parası var hem de 500$ gibi çıtır güzel paralar var.

Gelelim deneyimlerime.
Öncelikle para kazanmak için Technopat Sosyal'de konu açtım ama ya faydasız ya da evet düşünürüm tarzında cevaplar geldi bir de hamallığı düzgün iş sayan illa kendinizi geliştirecek iş için diploma lazım diyen vizyonsuzluk eseri insanlarda var.

Öncelikle para kazanmak için bir takım özellikleri karşılamak lazım gelelim özelliklere.

1-Yeniliklere açık en az bir alanda yetenekli olmak.
2-En iyisi olduğunuz bir konu seçme örnek vereğim: Çevirmenlik, logo tasarım, makale yazımı.
3-Bu iş için uğraşmak günde 10 dakikada servet çıkmıyor malasef.

Gelelim hangi platformları kullanabilceğinize.

1-Fivver ( en iyisi bence ilan oluşturmak için para istemiyor ):Freelencer olarak en iyi çalışma ortamı global açılmak için bir tercih.

2-Bionluk: Tavsiyem değildir genelinde ilan için para istiyor ama buradada güzel iş bulabilirsiniz.

3-Upwork: Burası hakkında kesin bilgim yok ama genede güzel bir pazar ortamı var.

Para kazanıp kendinizi geliştirmek için diploma lazım diyen insanlarda vizyon yok bence dinlemeyin freelencer veya bir projezini pazarlamayı başarırsanız pazarlama önemlidir para kazanırsanız.

Dropshipping artık bizim ülkemizde olmuyor malasef PayPal yüzünden ama ileride PayPal hesabı açma rehberi oluşturacağım üstelik bu 30 liralık eğitim seti gibi olanlardan.

İşini severek yapan birisi her türlü para kazanabilir işinizi severek yapıyorsanız ve de yetenek varsa sizde bu saydığım sitelerde freelancer olarak iş yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı