Steam Para nasıl katlanır?

Hocam pongo, outdrivei square n fair, star fields, the descendant(beleş ve kart düşüyor) alabilirsiniz bunlar büyük ölçüde karlı olanlar.
Dilenci değilim ama bişeyler kazanırsan bana da atar mısın
steam arkadaş kodu: 1208758494

Son düzenleme:
Gizlilik sözleşmesi imzalamış 😅😅😅😅
Yani şimdi işimi söylesem şirketin adını söylesem ayrıntı sorulacak işte ayrıntısına girincede o sözleşme ihlal oluyor. Genel olarak iyi düzeyde ingilizce bilen, bilgisayar kullanabilen ve verilen talimatlar doğrultusununda işi yapıyorum. Yani iş çok bilgisayar kullanmasını biliyorsan çok basit bir iş ama iyi düzeyde ingilizce bilmek gerekiyor. Böyle herkes iş görüşmelerinde herhalde ingilizce biliyorum demesi gibi değil. Talimatlar olarak atılanda yazılan herşeyi anlamak gerekiyor. Ayrıca gizlilik sözleşmesi her şirkette var dışarı şirketle ilgili birşey sızdıramassın. Okuduğum bölüme göre şuan için az kazanıyorum öğrencilik hayatımda biraz destek oluyor sadece. Öyle aman amanda bir iş değil yurt dışı kaynaklı olduğu için biraz fazla para kazanıyorum. Legal bir iş.

Son düzenleme:
5 TL ile ne kadar katkayabilrsin sence dostum bana kalırsa onla git meyveli soda al en azından için ferahlar
Hocam ben de öyle 5 TL gibi bir rakama sahipken katlayıp hem kendime hem de çoğu arkadaşıma baya bir oyun aldım :D Bu yol ile Steam'den toplam kazandığım garanti 60 lira üstündedir. Hatta tek bir alışverişte 20 küsür harcayıp lira harcayıp üzerine 10 lira koyduğum zaman var. Bu 20 lira da yine Steam'den idi. Eğer yakalarsanız iyi para kazanırsınız bir de buna CS:GO kasa satma vb şeyler ekleyince baya iyi para kazanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı