Para sömüren Steam

@AidenPearce ek olarak konu başlığına bakınca da Steam parasını zorla almış gibi duruyor :D
''Ben crack indirirken Steam cebimden paramı çaldı.'' (!)

Eğlenceyi crack indiremiyorsunuz.
Hırsızlık yaparak ''bazı'' eğlence cihazlarını çalabilirsiniz. Tenis raketini ve topunu, bilardo masasını ve ıstakaları topları vs. çalabilirsiniz. Crack ile aynı şey. Çalın demiyorum. Çalabilirsiniz. Sonuçlarını göz önünde bulundurun ama. :)

Hocam zamanında Knight'ta tek bir kılıca araba veren vardı. Sende anormal bir durum yok. Sıkma tatlı canını. Yeri geliyor bizde bir şeyler alıyoruz.

İndirim falan takip edersen harcamaların azalır.
Tamamen harcama yapmayı bırakmak istiyorsan Pay to Win olmayan bir oyun seçip sadece ona odaklanman lazım.

Hocam ne güzel. Oyunları korsan oynamamışsınız. Oyun yapımcılarına hakkını vermişsiniz.

Türkiye'de yaşıyorsun Amerika'daki oyun yapımcılarının para kazanmasına seviniyorsun. Amerika'dan 14 kat düşük maaş alıyorsun adamların kola parasına aldığı oyunlara maaşının yarısını veriyorsun. Fakirsin ve zengin Amerikalı yapımcının cebini düşünüyorsun. Buradaki gariban halkın para kaybetmesi hoşuna gidiyor. Korsan diye bir kavram yok bence. Oyunlar Türkiye için piyasaya da çıkmıyor. Hangi oyunda Türkçe seslendirme var çoğunda yok. Ee bize hizmet etmeyen yapımcıyı da ben düşünmeyeyim sağ ol.

Geri
Yukarı