Steam Para Gitti Oyun Gelmedi

meric2x

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Steam üzerinden ETS2 satın alırken işlemeniz bankanız tarafından reddedildi uyarısı verdi. Kart numarasını yanlış yazdığımı düşünüp bu sefer oyunu almak yerinde Steam hesabıma 10 TL yüklemeyi seçtim, yine aynı hatayı verdi. Bankanın mobil uygulamasına girdiğimde karttan para kesildiğini gördüm 10 TL'ilk denememde kesilmiş 10 TL ise 2. denememde kesilmiş toplam 20 TL param boşa gitti hesabımdan çıkış yaptım tekrar girdim bakiye 0 TL gözüküyor kütüphaneme oyun gelmemiş. Steam destekle iletişime geçtim ama 5 saat oluyor dönüş yapılmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Not- Satın alma geçmişinde gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bankanın online dekontunun bir kopyasını steam desteğe iletirseniz size yardımcı olunacaktır. En kısa sürede iade işleminiz gerçekleşecektir. Şu anda Amerika'da şükrangünü olduğu için size dönüş yapılmıyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı