Paradox oyunları ve Long Dark hâla zamlanmadı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Son gelen zamlarla olayın ciddiyeti anlaşıldı diye düşünüyorum. 260TL'lik oyunlar 700TL oldu. İndirimlerden sonra zam yapacağını duyuran Paradox ve Long Dark yapımcısı ise hâla zam yapmadı. İlgili arkadaşlara onlarda zam yapmadan oyunları kapmalarını öneririm.

Son düzenleme:
Son gelen zamlarla olayın ciddiyeti anlaşıldı diye düşünüyorum. 260TL'lik oyunlar 700TL oldu. İndirimlerden sonra zam yapacağını duyuran Paradox ve Long Dark yapımcısı ise hâla zam yapmadı. İlgili arkadaşlara onlarda zam yapmadan oyunları kapmalarını öneririm.

Şubat ayında zam yiyecek diye biliyorum. Ama almak isteyen şimdiden alsın. Benim sözümü dinlemeyin.

Şubat ayında zam yiyecek diye biliyorum. Ama almak isteyen şimdiden alsın. Benim sözümü dinlemeyin.
En yakın ve Paradox oyunlarının bazılarını kapsayacak tek indirim 23 Ocak'ta "Üs inşa etme festivali" indirimi. Onun dışında Eğer "Gizem festivali" etkinliğini saymazsak 13 Mart'ta İlkbahar indirimi var. Yani Şubat'a kalmadan toplamak en mantıklısı.

Zamlanır hocam, kendileri duyurdu zaten. Ubisoft gibi açgözlü olmadığı için hemen yapıştırmadı zammı

Geri
Yukarı