Paradox, oyunlarına zam geleceğini resmi olarak açıkladı

Gerçekten de bizler açısından üzücü bir gelişme... Tabi Paradox'un oyunları çıkardıktan sonra neredeyse oyun fiyatına yakın dlc'ler çıkartıyor olması da (üstelik onlarca) oyun piyasasının günümüzde geldiği konumu gösteren güzel bir belirteç... Ne diyeyim gerçekten de en azından Paradox oyunları için o indirim sezonu bu sezon... Bu kış festivalinde aldık aldık diğer türlü o da hayal olacak gibi durmakta... Ben şahsen Crusader Kings 3'ü almayı hedefliyorum...

Dünya çapında enflasyon var. Dünyadaki enflasyonu geçelim dünyada enflasyon birincisiyiz. Yani %300-400 yapsalar yeridir. Maaşlar artıyor, para değerini kaybediyor. Oyun yapımcıları taş mı yesin?

Paradox oyunlarını hiç oynamamış birine hangi oyununu tavsiye edersiniz arkadaşlar? Türkçe yaması olan oyunu var mı ?
Hepsinin ,resmi olmasa da, internette Türkçe yaması var.
Eğer şehir kurma oyunları seviyorsan cities skylines önerebilirim. Bence sevmiyorsan bile al sonuçta 19 tl gibi bir fiyatı var. Amaç sadece şehir kurmak değil okul, park, finans vs gibi modları da barındırıyor ve tabiki bu modlar da yani dlcler de paralı. Ancak dlcler oyuna baya zevk katıyor. Eğer dlc alacaksan mutlaka: mass transit, green city, after dark ı alabilrsin başlangıç için ideal.
Diğer çoğu oyunu ise tarihsel oyunlar. Crusader 3 - Hoi 4 - Eu 4 vs. Tarihsel oyunlara merakın varsa bunları da alabilirsin. Ama benim sana önerim cities skylinesdir. Uzun saatler oynayabilrsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı