Paraf AYT matematik denemesi nasıldır?

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, merhaba. Paraf AYT denemesi hediye olarak geldi. Şu ana kadar seri denemelere de başlamadım. Yarından itibaren başlıyorum. Bu deneme başlangıç için uygun mudur? Önerir misiniz? Kaliteli midir?

Konularım bitti, genel denemeler çok dalgalı geliyor. Seri denemelerle dengelerim diye umuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, merhaba. Paraf AYT denemesi hediye olarak geldi. Şu ana kadar seri denemelere de başlamadım. Yarından itibaren başlıyorum. Bu deneme başlangıç için uygun mudur? Önerir misiniz? Kaliteli midir?

Konularım bitti, genel denemeler çok dalgalı geliyor. Seri denemelerle dengelerim diye umuyorum.

Kurumsal denemelerinde AYT matematik biraz zordu. Branş denemeleri için de biraz zor dendiğini duymuştum sanırsam başlangıç için pek uygun değil. Siz yine de bir denemesini çözüp kendiniz karar verin derim. Bir de rica etsem çözdükten sonra görüşlerinizi yazabilir misiniz? Ben de AYT matematik denemesi almayı düşünüyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zormuş arkadaşlar. İlk 20 soru da yine zorladı. Düşündürmeye dayalı soruları var. LTİ kısmı güzeldi. Az çok yapabildim. Geometrisi Allah'a emanet. Soruları Trigonometri ile harmanlayıp öyle sormuşlar. Trigonometri'de eksik olduğumu fark ettim. Eksikleri analiz edip bir çalışma yaparım artık.

@Emre_Ozturk bence almalısın. Belli bir seviyedeysen çok işine yarar bence. Zor olduğunu söyleyeyim ama sınava girince afallamamak için zor çözülmeli diye düşünüyorum.

Geçen sene ocak ayında okul olarak TYT-AYT'sini olmuştuk, genel olarak okulun matematik neti bayağı düşüktü iki sınavda da. Ayrıca değişik bir şekilde sınav sonucunda eşit ağırlıkta okul birincisi olup Türkiye'de ilk 20'de falandım :D Büyük ihtimalle matematiği zor olduğu için kimse yapamamış. Yine de AYT için zor sorularla uğraşmak daha iyi olur çünkü sınavda hangi düzeyde geleceğini de tam bilemiyoruz ve ne kadar çok değişik soru tipi görürseniz o kadar iyi diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı