Paragon ile D sürücüsü ayrılmamış alana döndü

Daha fazla  
Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Paragon partition maneger ile mac osx için c sürücümü küçültüm fakat d sürücüm ayrılmamış alana döndü. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrılmamış alana döndüyse diski silmişsinizdir. Bu rehber ile verileri kurtarabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam,
Benzer sorunum için arama yaparken bu konuya ulaştım. Ben de 1TB harici diskte 256GB bir bölüm açıp Asus N550Jv ile kullanmak üzere Hackintosh kurdum ve kullanıyorum. OSX ElCapitan gayet güzel çalışıyor. Gel gör ki bu diski PC den de görmek için kurduğum daha evvel kullandığım Paragon programı ile, şu an göremiyorum. Disk Yönetimi programları ile bakınca bölümlenmemiş olarak görünüyor. Oysa MAC çalışıyor. MiniTool Partition Wizard ile baktım onda da aynı. Daha evvel aynı konfigürasyonda bu işi yapıyordum. OSX Sierra zaman zaman video izlerken takıldığı için baştan ElCapitan kurdum. Herhalde disk bölümlemesini yaparken başka bir dosya sistemi mi kurdum ne yaptıysam şimdi PC tarafından diske erişemiyorum. Ne olmuş olabilir fikriniz var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı