Param Güvende güvenli mi?

Hayır şimdi şöyle satıcı orijinal gönderiyor ama alıcı bu sahte deyip bir sahte ürün gönderiyor orijinal kendisinde kalıyor o zaman ne olacak?

Eğer ürünün önceden fotoğrafı çekildiyse kanıtınız vardır ve alıcı sahte diye inkar edemez, ama fotoğrafı vs. yok ise geçmiş olsun orijinali cepleyip sahteyi gönderebilir kimse de bir şey yapamaz :D
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi alıcılar için güvenli satıcılar için kötü gerçekten bu yönüyle

Alıcı iseniz iade şansınız var sıkıntı yaşamazsınız ancak ben size birkaç öneri yapmak isterim.
  • Kargo geldiğinde video eşliğinde açın ki oluşabilecek bir sorunda elinizde kanıt olsun.
  • Alacağınız kişiye dikkat edin, tabii ekrandan insan analizi yapmak zor ancak şüphelendiğiniz kişiden alışveriş yapmayın.

benim tavsiyem satıcıların numarasına whatsapp tan yazıp urun hakkında fotoğraf falan alıp öyle almanız böylece ürün hakkında bilgi sahibide olursunuz

Ben de ikinci el ekran kartı almayı düşünüyorum fakat ürünün bahsedilmediği gibi çıkmasından korkuyorum. Ekran kartı geldikten sonra sistemime takıp deneme yaptıktan sonra beğenmeyip iade etsem satıcı problem çıkarır mı diye korkuyorum açıkçası.

Ben de ikinci el ekran kartı almayı düşünüyorum fakat ürünün bahsedilmediği gibi çıkmasından korkuyorum. Ekran kartı geldikten sonra sistemime takıp deneme yaptıktan sonra beğenmeyip iade etsem satıcı problem çıkarır mı diye korkuyorum açıkçası.
Param Güvende sisteminde iade için bir sebep belirtmene gerek yok. Ürünü aldıktan sonra beğenmezsen 2 gün içerisinde iade talebi oluşturup geri gönderebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı