Param Güvende iade konusunda sorun yaşatır mı?

Alili42

Hectopat
Bu sistemle oyun konsolu satın almak istiyorum, bir sorun çıkarsa iade edememezlik gibi bir durum çıkmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üründe sorun olmasına gerek yok. Beğenmedim, iade ediyorum geçiyorum.
Satıcılar link atıyormuş oradan da dolandırabiliyomuş, bunun önüne nasıl geçebiliriz

Hayır üründe sorun varsa yollarsınız bu sistem alıcıyı sonuna kadar koruyor.
Satıcılar link atıyormuş oradan da dolandırabiliyomuş, bunun önüne nasıl geçebiliriz

Satıcılar link atıyormuş oradan da dolandırabiliyormuş, bunun önüne nasıl geçebiliriz

Satıcılar link atıyormuş oradan da dolandırabiliyormuş, bunun önüne nasıl geçebiliriz

Link atarsa tıklamayacaksın tüm işlemleri sahibinden üzerinden yapacaksın

Üründe sorun olmasına gerek yok. Beğenmedim, iade ediyorum geçiyorum.
Dediğiniz gibi yanlış yazmışım.

İade etmeniz durumunda ödediğiniz %10 param güvende hizmet bedeli komisyonunuz yanıyor.
Örnek veriyorum 5000 liralık ürünün 500 lira param güvende hizmet bedeli var, iade durumunda size 5000 lira gelir komisyon yanar. Neden arkadaşlar bunu belirtmemiş? Çalıştığına emin olmadan ve kararınızı kesin vermeden almayın, hem satıcıyı hem kendinizi zora sokarsınız.

İade etmeniz durumunda ödediğiniz %10 Param Güvende hizmet bedeli komisyonunuz yanıyor.
Örnek veriyorum 5000 liralık ürünün 500 lira Param Güvende hizmet bedeli var, iade durumunda size 5000 lira gelir komisyon yanar. Neden arkadaşlar bunu belirtmemiş? Çalıştığına emin olmadan ve kararınızı kesin vermeden almayın, hem satıcıyı hem kendinizi zora sokarsınız.

Satıcılar sıkıntılı ürünleri genelde Param Güvende ile satmıyor ama yine de bu bilinmeli.

Geri
Yukarı