Param Güvende ile alınan ürün kargo şubesinden nasıl teslim alınır?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sahibinden'de Param Güvende ile bir ürün alacağım. Adres kısmına gelmesini istediğim şubenin adresini girersem şubeden teslim alabilir miyim?

Olur hocam. Fakat karşı tarafa sormanız gerek hangi kargo ile gönderebileceğini. Sahibinden genelde yurt içi ve PTT ile çalışır. Eğer yurt içi ile gönderecekse size yakın olan yurtiçinin adresini girin derim. Aksi taktirde başka kargo ile gönderirse yazdığınız adrese en yakın göndericinin gönderdiği kargo şubesine gider ve şubede bekler.

Olur hocam. Fakat karşı tarafa sormanız gerek hangi kargo ile gönderebileceğini. Sahibinden genelde yurt içi ve PTT ile çalışır. Eğer yurt içi ile gönderecekse size yakın olan yurtiçinin adresini girin derim. Aksi taktirde başka kargo ile gönderirse yazdığınız adrese en yakın göndericinin gönderdiği kargo şubesine gider ve şubede bekler.

Bana 4-5 dk uzaklıkta bir PTT şubesi var. Oranın adresini girmek istiyorum ama başka yere gitmez değil mi?

Bana 4-5 dk uzaklıkta bir PTT şubesi var. Oranın adresini girmek istiyorum ama başka yere gitmez değil mi?
Hocam dediğim gibi almadan önce satıcıya sormanız gerek Ptt ile gönderebilir mi diye. Bazen ptt uzak kalabilir göndericiye o sebeple yurtiçi ne verebilir kolaylık olsun diye. O sebeple de sizin satıcıdan Ptt ile göndermesini rica etmeniz gerek.

Geri
Yukarı