Param Güvende ile alışverişte sorun çıkar mı?

ibrahim45300

Kilopat
Daha fazla  
Bugün sahinden p. G ile RAM aldım kargolamasını bekliyorum bir sıkıntı çıkar mı, ürün geldiğinde ne yapmalıyım, hatalı ürün durumunda ne yapacagım? Varsayılan tabii ki.

Ürün size geldikten sonra 48 saatlik onay süresi var. İade yapacaksanız, o süre dolmadan onay yada iade yapmalısınız. Hiç bişey yapmazsanız, para satıcıya geçer. Çok ürün sattım, şükür bir sorun yaşamadım. Alıcı için hiç bir sıkıntısı yok, satıcı için bir tık riskli sadece ama yapacak bişey yok.

Ürün size geldikten sonra 48 saatlik onay süresi var. İade yapacaksanız, o süre dolmadan onay ya da iade yapmalısınız. Hiçbir şey yapmazsanız, para satıcıya geçer. Çok ürün sattım, şükür bir sorun yaşamadım. Alıcı için hiçbir sıkıntısı yok, satıcı için bir tık riskli sadece ama yapacak bir şey yok.

Hocam ilk defa alışveriş yapıyorum sabah 10.00 da sipariş verdim hâlâ kargo bilgisi girmedi normal mi satıcinın tel. Var ama ecelede etmek istemiyorum.
Bir de mesajlarda bana bugün kargoya veririm yarin alırsın dedi Kocaeli'den Sakarya'ya.

Hocam ilk defa alışveriş yapıyorum sabah 10.00 da sipariş verdim hâlâ kargo bilgisi girmedi normal mi satıcinın tel. Var ama ecelede etmek istemiyorum.
Bir de mesajlarda bana bugün kargoya veririm yarin alırsın dedi Kocaeli'den Sakarya'ya.
Uygulama içinden bana özele gelin ondan sonra biraz alt tarafta param güvende var ona tıklayın ve aldığım ürünleri seçin orada gözükür kargoya verilip verilmediği.

Geri
Yukarı